TERZIĆ: "Zvezdi je prioritet plasman u Ligu šampiona!"
Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić očekuje da navijači u narednoj sezoni kupe više sezonskih nego u prethodnoj.

FOTO: FK Crvena zvezda
Fudbaleri Crvene zvezde su danas počeli pripreme za novu sezonu.
- Nikad duža sezona, zbog nikad ranijeg početka u Ligi šampiona, nažalost počinjemo od druge runde kvalifikacija, moramo da budemo maksimalno spremni. Već u sredu odlazimo na Zlatibor, neki igrači imaju produžen odmor i svi će se priključiti osnovnom delu ekipe na Zlatiboru. Ne znam šta vas interesuje, svi sa nestrpljenjem očekujemo vesti iz Niona, 18. juna, da vidimo prvog protivnika u drugoj rundi. Posle povratka sa Zlatibora idemo u Soči da igramo prijateljski meč sa Zenitom 29. juna, onda se prepakujemo i idemo u Austriju, gde ćemo imati četiri prijateljske utakmice, sve do 14. jula. TOno čime smo zadovoljni jeste da smo zadržali ekipu iz kvalifikacija i grupne faze Lige šampiona, doveli smo Miloša Veljkovića i Rodrigaa i levog beka. Nije bila promocija, ali neću da govorim ime... - rekao je Terzić na konferenciji za medije.
Terzić je potom govorio i o potencijalnim pojačanjima.
- Nama je prioritet plasman u Ligu šampiona. Ne postoji ponuda koja može da nas zadovolji dok se ne završe kvalifikacije za Ligu šampiona. Eventualno ako se pojavi ponuda za Andriju Maksimovića, tražimo 20 miliona evra za njegov transfer. Za sada ostaju svi, niko ne može da ide iz Zvezde. Doveli smo dva štopera i levog beka, to smo najavljivali tokom proleća. Imamo sada Seola na desnom beku, imamo novog igrača, koji će biti predstavljen i promovisan za par dana uz mladog Strahinju Stojkovića od kojeg mnogo očekujemo, u najmanju ruku ono što su pokazali Ognjen Mimović i Kosta Nedeljković - istakao je Terzić.
BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara
Preporučujemo

NIŠTA OD POVRATKA U PARTIZAN! Bivši reprezentativac Srbije razočarao Humsku
16. 06. 2025. u 09:12

DA LI JE VREME ZA POVRATAK U HUMSKU? Kristijan Belić napušta Az Alkmar
15. 06. 2025. u 21:25

VATRENO KRŠTENjE: Petrović debituje za novi klub u grotlu "Enfilda"
SRPSKI čuvar mreže će večeras upisati zvanični debi za Bornmut protiv Liverpula u meču koji otvara novu sezonu najjače lige sveta. Utakmica se igra na "Enfildu" i počinje od 21.00.
15. 08. 2025. u 07:20

CRNOGORCI U ŠOKU: Pomislili za kolonu autobusa da je stigla velika međunarodna vatrogasna pomoć, a ono...
Najnovije vesti iz Crne Gore, a koje se tiču velikih požara zbog koji je i Srbija poslala pomoć ne bi li se vatrena stihija obuzdala, iznenadile su ceo Balkan. Na momenat i nasmejale zbog jedne pogrešne procene.
14. 08. 2025. u 17:22

CIFRA - BOLI GLAVA: Koliku penziju prima Berček? Svakog meseca na račun mu ležu DVE SUME
MNOGI kažu da je Aleksandar Berček jedan od najvećih glumaca na ovim prostorima, a on je svoj talenat dokazivao idući iz uloge u ulogu, i iznova pokazujući čari svog glumačkog umeća.
15. 08. 2025. u 13:20
Komentari (0)