NOVI ODLAZAK SA MARAKANE: Defanzivac napušta Crvenu zvezdu
NOVI odlazak sa Marakane.

FOTO: M. Vukadinović
Kako navodi portal "Sportbladet" Malme je skautirao Stefana Lekovića i želi da dovede mladog reprezentativca Srbije u svoje redove.
Ipak, takođe navode prioritet Malmea je i dalje Džordž Kembel iz Montreala, te bi se ka Lekoviću okrenuli samo ako ovaj transfer propadne.
EXTRA BET - KVOTA DO 500 NA JEDNOM MEČU
Dolazak novih štopera na "Marakanu" u vidu Miloša Veljkovića i Rodrigaa dodatno je učvrstio momka rođenog u Beogradu za klupu, a s obzirom da ga Vladan Milojević ne vidi u startnoj postavi, šanse da ovog leta napusti crveno-beli tabor su velike.
Leković je proleće proveo na pozajmici u italijanskoj Monci, koja je imala obavezu otkupa ugovora vrednu 2.500.000 evra ukoliko defanzivac odigra minimum šest utakmica po 45 minuta. Iako je nastupio na sedam mečeva, samo je u četiri bio na terenu makar jedno poluvreme, pa su u klubu odlučili da ga zadrže na klupi i izbegnu aktivaciju klauzule.
EXTRA BET - KVOTA DO 500 NA JEDNOM MEČU
Prethodno je bio i član Viljareala B, ali do dogovora španskog i srpskog kluba oko otkupa nije došlo, pa se Leković vratio na "Marakanu".
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo

KREĆE SUPERLIGA SRBIJE! Prvi meč se igra na Banovom brdu gde uloga favorita pripada Lešnjakovoj četi
OD 20 časova na Banovom brdu u prestonici ćemo gledati duel Čukaričkog i Napretka.
19. 07. 2025. u 09:20

NIJE MOGAO DA DOĐE SEBI: Evo šta je Nikola Jokić upravo doživeo u Kini (VIDEO)
Nikola Jokić, najbolji košarkaš današnjice ma šta MVP glasanja "stručnjaka" u NBA ligi govorila, još uvek nije zvanično potvrdio da li će igrati za reprezentaciju Srbije na ovogodišnjem Evropskom prvenstvu, ali to možda i ne čudi jer iz sponzorskih razloga mora da ide sa kontinenta na kontinent.
17. 07. 2025. u 19:39

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)