NIJE LIGA NI POČELA, A VEĆ ODLOŽENA UTAKMICA: Zajednica Superlige Srbije saopštila - razlog evropski dvomeč
Utakmica prvog kola Superlige Srbije između fudbalera Novog Pazara i Radničkog iz Kragujevca odložena je zbog obaveza Novog Pazara u evropskim takmičenjima, saopštila je danas Zajednica SLS.

FOTO: A. Ilić
Utakmica između Novog Pazara i Radničkog trebalo je da se igra 18. jula.
- Na zahtev Novog Pazara, a u skladu sa propozicijama takmičenja odložen je meč predstojećeg prvog kola Superlige Srbije između Novog Pazara i Radničkog iz Kragujevca. Odluka o odlaganju je u interesu srpskog fudbala jer se Novi Pazar priprema za meč u kvalifikacijama za Ligu konferencije - navodi se na sajtu takmičenja.
*Uzmi 20% bonusa za LIVE!
Aktiviraj bonus uz odigrani tiket od 4+ para, uplatom od 1.000RSD i kvotom od 5.00 ili više!*
Novi Pazar će 24. jula dočekati poljsku Jagjeloniju u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencije.
I Radnički će istog dana u drugom kolu LK dočekati pobednika duela između finskog SJK-a i Ki Klaksvika sa Farskih Ostrva. Ki Klaksvik je pobedio SJK rezultatom 2:1 u prvom meču.
*Uzmi 20% bonusa za LIVE!
Aktiviraj bonus uz odigrani tiket od 4+ para, uplatom od 1.000RSD i kvotom od 5.00 ili više!*
Revanš utakmice drugog kola kvalifikacija za LK igraće se 31. jula.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo

TSC NAPADA TRI BODA PRED SVOJIM NAVIJAČIMA: Test u Bačkoj Topoli će biti još jedan u nizu teških za Subotičane
DOSTA nas zanimljiv meč očekuje u trećem kolu Superlige Srbije kada od 20 časova fudbaleri TSC-a budu ugostili Spartak iz Subotice na "TSC areni".
02. 08. 2025. u 07:40

SVET U ŠOKU! Donald Tramp zabranjuje Brazilcima dolazak na Mundijal?!
Malo je reći da su najnovije vesti iz sveta fudbala, a tiču se i Sjedinjenih Američkih Država čiji je aktueln predsednik Donald Tramp, šokirale mnoge.
31. 07. 2025. u 19:28

SRPSKA SNAJA IZ ZAMBIJE Opisala svoj prelazak u pravoslavlje: "U početku, neke stvari bile su mi ČUDNE"
PATRICIJA Kaunda iz Zambije pre nekoliko godina zaljubila se u mladića iz Srbije, a zbog njega se doselila u našu zemlju, pa čak i promenila veru.
02. 08. 2025. u 11:32
Komentari (0)