KOMPLIKUJE SE: Partizanu ništa jasnije na koga ide u trećem kolu Lige konferencija
PARTIZAN u Beograd nosi velikih 2:0 protiv Oleksandrije, a protivnik u trećem kolu biće im, u slučaju prolaska dalje poraženi tim duela Midtjiland - Hibernijan.
FOTO: FK Partizan
Upravo su danski i škotski klub odigrali večeras meč u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope koji je okonačan remijem - 1:1.
Partizan će se sastati sa poraženim iz ovog dvomeča. I mada je na papiru bilo "očekivano" da to bude Hibernijan, pred revanš su karte veoma otvorene.
Posebno što će Midtjiland da gostuje u Škotskoj. Iako je na papiru blagi favorit, istina je da su Dancima šanse nešto manje nego što su to bile pred ovaj susret.
Poveo je Hibernijan kada je Mekgret precizno izveo slobodan udarac u sedmom minutu i pogodio po sredini gola.
Midtjiland je do izjednačenja stigao u 71. minutu preko Šimšira, koji je doneo nerešen rezultat pred revanš za sedam dana.
Preporučujemo
REAL UVIDEO SVOJU GREŠKU: Prodali ga u Seriju A, a sada žele da ga vrate po svaku cenu
25. 12. 2025. u 22:35
KAKVA BOŽIĆNA DRAMA! Njujork predvođen sjajnim Bransonom dobio Klivlend
25. 12. 2025. u 21:40
DOMINACIJA SE NASTAVLjA: Odgovor za Nikolu Jokića ne postoji!
NEVEROVATNU sezonu igra najbolji košarkaš današnjice, a novo sjajno izdanje očekujemo na večerašnjem meču Nagetsa i Timbervulvsa koji zatvaraju božićni program u "Bol areni" (4.30).
25. 12. 2025. u 14:00
"RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE!" Vladimir Putin izdao naređenje
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je prošla kroz mnoge međunarodne sankcije, od kojih je veći deo njih i dalje na snazi. Jedna zajednička stvar za one koje se tiču sporta je - zabrana isticanja ruske zastave. A to ruski predsednik Vladimir Putin ne gleda blagonaklono.
24. 12. 2025. u 19:50
"SAD JE TITO ODJEDNOM POBIO JADNE HRVATE..." Vedrana o bivšoj državi: "Sve sam više Jugoslovenka kako vreme odmiče!"
VEDRANA ne bira reči kada govori o vremenu Jugoslavije...
24. 12. 2025. u 09:52
Komentari (0)