NAVIJAČI U ŠOKU, NE MOGU DA DOĐU SEBI! Milan predstavio nove dresove (FOTO)
25. 07. 2025. u 22:19
FUDBALSKI klub Milan predstavio je nove dresove za narednu sezonu, a mišljenja o dizajnu su podeljena.
Povezane vesti

DRAMA NA VIJA DEL MAREU: Milan ide po prvi trijumf u sezoni
POSLE šokantnog poraza od Kremonezea na otvaranju sezone, Milan nema prostora za novi kiks
29. 08. 2025. u 09:00

PAVLOVIĆ PREDVODNIK NOVE GENERACIJE MILANA: Srpski reprezentativac je jedan od stubova novih "rosonera" Maksa Alegrija
OVOG vikenda počinje Serija A, a mnoge fudbalske fanatike zanima kako će izgledati Milan koji sezonu otvara protiv nojvačije Kremonezea kojeg dočekuje na "San Siru" (20.45).
23. 08. 2025. u 12:20
Najnovije iz rubrike

"TATA, JE LI OVO PRAVI PARTIZAN"? Srđan Blagojević o odrastanju crno-belih beba
KADA su ga postavili za šefa struke Partizana izgledalo je da je samo privremeno rešenje.
30. 09. 2025. u 15:18

SRPKINJA JAČA OD RUSKINJE I AMERIKANKE! Aleksandra Krunić u četvrtfinalu VTA turnira u Pekingu
Srpska teniserka Aleksandra Krunić i Kazahstanka Ana Danilina plasirale su se u četvrtfinale VTA turnira u Pekingu u dubl konkurenciji, pošto su danas u osmini finala pobedile Ruskinju Ljudmilu Samsonovu i Amerikanku Nikol Meličar-Martinez rezultatom 2:1, po setovima 7:5, 3:6, 10:7.
30. 09. 2025. u 15:01

PRONAŠAO JE POGREŠNOG ČOVEKA! Konte progovorio o sukobu sa De Brujneom
Trener Napolija Antonio Konte rekao je danas da neće dozvoliti nove proteste Kevina De Brujnea i drugih fudbalera u ekipi.
30. 09. 2025. u 14:46

RUSIJA OVO NIJE OČEKIVALA: Evo šta je Danil Medvedev uradio u trećem setu polufinala ATP turnira u Pekingu
Američki teniser Lerner Tijen plasirao se u finale ATP turnira u Pekingu.
30. 09. 2025. u 14:32

ČAK TAMO! Evo gde će se održati Svetsko prvenstvo za odbojkašice 2029.
Svetska odbojkaška federacija, FIVB, saopštila je gde će se igrati 22. šampionat planete za odbojkašice. To Svetsko prvenstvo u konkurenciji odbojkašica održaće se 2029. godine na Filipinima.
30. 09. 2025. u 14:19
Komentari (0)