RIVAL ZVEZDE SE POJAČAVA IZ PREMIJER LIGE: Porto dovodi fudbalera Arsenala

Časlav Vuković

31. 08. 2025. u 16:28

PORTO će igrati protiv Crvene zvezde u Ligi Evrope, a portugalski klub će uskoro dovesti igrača iz Premijer lige.

РИВАЛ ЗВЕЗДЕ СЕ ПОЈАЧАВА ИЗ ПРЕМИЈЕР ЛИГЕ: Порто доводи фудбалера Арсенала

Foto: EPA-EFE/NEIL HALL

Novi fudbaler tima sa stadiona "Dragao" postaće Jakub Kivior koji dolazi iz Arsenala i potpisaće ugovor do 2030. godine.

Poljak koji igra na poziciji štopera i levog beka, ponovo će biti u tandemu sa saigračem iz reprezentacije Janom Bednarekom. Njegov dolazak otvara mogućnost da klub napusti levi bek Zaido.

Porto je sjajno otvorio sezonu. U prvenstvu Portugala posle četiri kola imaju maksimalnih 12 bodova, uz gol razliku 11:1.

Podsetimo, ovaj klub će 2. oktobra dočekati Crvenu zvezdu u 2. kolu Lige Evrope.

Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! Orlovi izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! "Orlovi" izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da pobedi Englesku na Vembliju, pa je usled poraza od 2:0 postalo definitivno poznato da iz svoje kvalifikacione grupe neće otići ni direktno na Svetsko prvenstvo, ni u baraž, što je obezbedila Albanija pobedom u Andori (1:0). Ipak, šansa za "orlove" postoji - i to minimalna - da budu među četiri najbolje ekipe u Ligi nacija koje se nisu kvalifikovale kroz kvalifikacione grupe. Trenutno, ta četiri mesta zauzimaju Vels, Rumunija, Švedska i Severna Irska, a samo srećan splet okolnosti može našu selekciju da "ugura" u tu malu grupu koja "bočnim putem" ide u baraž.

13. 11. 2025. u 22:39 >> 22:40

Komentari (0)

Štednja – najpouzdaniji način da svoje planove pretvorite u stvarnost