INVAZIJA ENGLEZA NA BEOGRAD! FSS otkrio koliko će biti gostujućih navijača večeras na Marakani
Posle skoro četiri decenije fudbalska reprezentacija Engleske sitgla je u Beograd, a zajedno sa njima, prema podacima FSS, stiglo je i oko 2.500 navijača.
FOTO: Profimedia/ IMAGO
Kako su saopštili iz Fudbalskog saveza Srbije Englezima je ostavljen kontigent od 2.500 ulaznica, te je realno očekivati da ih toliko i bude na stadionu "Rajko Mitić" tokom večerašnje utakmice Srbija - Engleska u okviru kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2026. godine.
Pozamašan broj navijača Engleske je već u nedelju doputovao u Beograd, i naravno da su slobodno vreme iskoristili za odlazak na stadion.
Više od 50 engleskih navijača prisustvovalo je utakmici Prve lige Srbije između Voždovca i Tekstilac, koja se nedelju uveče igrala na stadionu "zmajeva" u Beogradu.
Bonus video: ČIJE JE KOSOVO? Mališani Crvene zvezde su u Moskvi ovako reagovali na povike ruskih navijača (VIDEO)
Preporučujemo
"NAPADAČI MOGU DA VAM IGRAJU ZATVORENIH OČIJU!" Tomas Tuhel uoči meča Srbija - Engleska
08. 09. 2025. u 21:38
ENGLESKA U PROBLEMU! Dibidus neočekivani haos u taboru Engleza pred meč sa Srbijom!
08. 09. 2025. u 19:42
POGOĐEN POKER! JURIMO PETI U NIZU! Evo TIP tiketa za četvrtak
OVAKO nešto se ne pamti!
02. 04. 2026. u 06:58
SVI PRIČAJU KAKO SU REAGOVALI SRPSKI I HRVATSKI TV KOMENTATORI: Kada je Bosna dala Italiji odlučujući gol za Svetsko prvenstvo... (VIDEO)
Najnovije vesti iz fudbala tiču se više zemalja, a "krivci" su Bosna i Hercegovina, Italija, te njihovi penali koji su odlučili ko ide na Svetsko prvenstvo 2026.
03. 04. 2026. u 12:26
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)