SRPSKI SPORT ZAVIJEN U CRNO! Evo kako će se fudbalska Srbija oprostiti od Dejana Milovanovića
Zajednica fudbalskih klubova Super lige i Prve lige Srbije oprostila se od Dejana Milovanovića, nekadašnjeg kapitena Crvene zvezde koji je iznenada preminuo u utorak u 42. godini života tokom utakmice veterana Zvezdare i PKB-a, kada je srce prestalo da mu kuca na terenu.
FOTO: N. Skenderija
- Zajednica fudbalskih klubova Super lige i Prve lige Srbije izražava najdublje saučešće porodici, prijateljima i saigračima Dejana Milovanovića. Srbija je izgubila velikog fudbalera, a pre svega izuzetnog čoveka. Počivaj u miru, Dejane - stoji u saopštenju.
Zajednica Superlige i Prve lige odlučila da svi mečevi ovog vikenda počnu minutom ćutanja u čast preminulog Dejana Milovanovića.
Milovanović je u dresu Crvene zvezde osvojio tri šampionske titule i četiri nacionalna kupa, a u sezoni 2005/06 proglašen je za najboljeg igrača domaćeg prvenstva. Karijeru je završio u Voždovcu u sezoni 2013/14.
Bonus video: Šampioni u fokusu: Hadži Purići i 300 medalja šampiona znanja
Preporučujemo
TUŽNA SUDBINA OCA I SINA: Đorđe i Dejan Milovanović preminuli na isti način
16. 09. 2025. u 22:01
TUŽNA SUDBINA OCA I SINA: Đorđe i Dejan Milovanović preminuli na isti način
16. 09. 2025. u 21:59
KAKAV OBRAČUN: Dončić protiv Šeja!
VEČERAŠNjI program NBA lige obeležiće duel Oklahoma Siti tandera i LA lejkersa koji se sastaju u "Pejkom centru" tri sata i 30 minuta nakon ponoći.
12. 11. 2025. u 14:15
SRBIJA OVO NE PAMTI: Evo šta se desilo pred meč sa Engleskom! "Orlovi" gledaju i ne mogu da se čudom načude
Najnovije vesti iz srpskog fudbala su prilično šokantne. I, stižu baš pred utakmicu Engleska - Srbija.
12. 11. 2025. u 18:35
PERSONA NON GRATA: "Tijana, šta će Tompson na tvom koncertu?"
"Pa, nikad se ne zna..."
12. 11. 2025. u 11:04
Komentari (0)