SPARTAK OSTAO BEZ TRENERA: Rastali se Subotičani i Dušan Đorđević

SPARTAK će u nastavak sezone ući sa novim trenerom, pošto su se rastali Subotičani i dosadašnji stručnjak Dušan Đorđević.

СПАРТАК ОСТАО БЕЗ ТРЕНЕРА: Растали се Суботичани и Душан Ђорђевић

M. Vukadinović

Sve se desilo nakon poraza tima sa severa Srbije od Radničkog 1923 (2:0). Ovo je bio drugi vezani poraz "golubova", a treći u poslednjih pet mečeva.

- Zvanično je sporazumno raskinuta saradnja sa dosadašnjim šefom stručnog štaba, Dušanom Đorđevićem. Ovom prilikom želimo da mu se zahvalimo na svemu što je učinio za naš klub i da mu poželimo puno sreće i uspeha u nastavku karijere! - piše na Instagramu FK Spartak.

Podsetimo, Spartak je posle devet odigranih utakmica na poseldnjem 16. mestu na tabeli Superlige sa šest bodova i u narednom kolu dočekuje Napredak.

Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

UŽASNA VEST SA FRONTA: Terorističke metode Ukrajine se nastavljaju