OVO SE NE VIĐA SVAKI DAN! Negativan rekord kapitena Arsenala
Arsenal je u subotu slavio protiv Vest Hema sa 2:0, a kapiten "tbodžija" Edegor je doživeo razočaravajuće popodne. Morao je da napusti teren već posle pola sata igre, posle sudara sa Samervilom i novom povredom.
FOTO: Tanjug/AP
Edegor je postao prvi igrač u istoriji Premijer lige koji je na tri uzastopne utakmice, kao starter, bio zamenjen pre poluvremena. Pre Vest Hema, slično mu se dogodilo i u susretima sa Notingemom i Lidsom.
Statistika dodatno naglašava Martinovu borbu sa formom i povredama. Od početka sezone, Norvežanin je uspeo da odigra samo jednu celu utakmicu, protiv Mančester junajteda u prvom kolu. Sve ostalo su fragmenti, pokušaji i prekinuti nastupi, što je daleko od standarda na koje je Arsenal navikao od svog kapitena.
Preporučujemo
OGLASIO SE NEMANjA RADONjIĆ! Evo šta je poručio nakon Zvezdine pobede nad Partizanom
23. 02. 2026. u 06:42
"ĆALETU JE ZVEZDA BILA SVE"! Oglasio se sin Siniše Mihajlovića nakon večitog derbija
23. 02. 2026. u 06:25
HAMBURG SE U STILU VRATIO U BUNDESLIGU: Nekadašnji prvak Evrope je daleko od zone ispadanja i ne zna za poraz više od mesec dana
SERIJU od pet vezanih mečeva četa Merlina Polcina pokušaće da produži na "Meva areni" gde je od 20.30 dočekuje Majnc.
20. 02. 2026. u 08:18
ŠTA ĆE ZAPAD SADA REĆI? Nimalo naivni Rusi masovno došli u Beograd (FOTO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
22. 02. 2026. u 12:25
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)