BARSELONA ČUVA NAJBOLJE: Vezista dogovorio novi ugovor sa Kataloncima
BARSELONA ne želi da prodaje najbolje igrače. Klub je odlučio da produži saradnju sa Frenkijem de Jongom.
FOTO: Tanjug/AP
Kako prenosi Fabricio Romano, Katalonci i holandski vezista su dogovorili novi ugovor koji će trajati do 2029. godine i biće potpisan u sredu.
De Jong je jedan od najvažnijih igrača u timu Hansija Flika i zajedno sa Pedrijem diriguje veznim redom španskog giganta.
Holanđanin je počeo sedmu sezonu kao igrač Barselone i od trenutka kad je stigao iz Ajaksa 2019. godine nezamenljiv je u timu.
On je u ovoj sezoni do sad odigrao šest mečeva u La Ligi i upisao je jednu asistenciju. U Ligi šampiona je nastupio na dve utakmice u kojima nije imao konkretan učinak.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
PODELIO SLIKU VELIKOG GOLMANA: Zvezdina legenda Dule Savić postavio sliku na Instagram
14. 10. 2025. u 11:54
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za četvrtak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
14. 05. 2026. u 06:30
HAOS NA MASTERSU U RIMU! Fudbalski navijači prekinuli ATP turnir (FOTO)
Novak Đoković je izgubio na početku mastersa u Rimu, a na tom teniskom turniru iz ATP masters serije 1000 desio se nešto dosad nezabeleženo.
14. 05. 2026. u 13:00
"NE MOŽEMO DA POBEDIMO, PREJAKI SU!" Putinov čovek iznenadio izjavom na ruskoj državnoj televiziji
POZNATI ruski reditelj i propagandista Karen Šahnazarov rekao je da Rusija ne može da pobedi Ukrajinu, da je protivnik prejak i da je u interesu Rusije da što pre okonča rat.
11. 05. 2026. u 19:09
Komentari (0)