DŽAJIĆ OTKRIO: On je novi selektor Srbije!?
FUDBALSKA reprezentacija Srbije ostala je posle utakmice sa Albanijom bez selektora, a sada, po prvi put, predsednik FSS Dragan Džajić govorio je o nasledniku Dragana Stojkovića Piksija.
FOTO: FSS
Dejan Stanković, Vladan Milojević, Marko Nikolić, Veljko Paunović, imena su kojima se licitira za novog selektora, a u razgovoru za "Kurir" Dragan Džajić ubacio je jedno novo ime u jednačinu.
- Izbor selektora je prioritet za ove dve utakmice koje nam dolaze u novembru. Nećemo odugovlačiti sa odlukom. Utakmicu sa Andorom odradio je Zoran Mirković. Ne znači da on neće biti i u nastavku... Videćemo - rekao je Džajić.
Otkrio je i da li se razmišljalo o nekom imenu koje bi prodrmalo ekipu...?
- Teško je pričati o šok terapiji. Treba da znamo ko smo i šta smo... Da se ne zaluđujemo.
BONUS VIDEO: Šampioni u fokusu: Anđela Vuković | Radoznalost je njena supermoć
Preporučujemo
DA VAM SE U GLAVI ZAVRTI: Janik Siner dobio reket od čistog zlata, a njegova vrednost...
19. 10. 2025. u 08:27
ROMA BI DA SE VRATI MEĐU TOP ČETIRI: "Vučica" ide na noge tradicionalno povoljnom protivniku
Nakon što su overili plasman u osminu finala Lige Evrope, fudbaleri Rome vraćaju fokus na Seriju A i večeras gostuju Udinezeu, tradicionalno povoljnom rivalu za "vučicu" (20.45).
02. 02. 2026. u 08:00
SVI U ŠOKU! Reprezentativka Srbije ima rak, doktori dijagnostikovali karcinom - svi se mole za nju!
Najnovije vesti iz srpskog sporta su uzdrmale mnoge.
02. 02. 2026. u 20:00
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)