RADNIČKI NAŠAO ZAMENU ZA LUKOVIĆA: Bivši trener Borca iz Banjaluke seo na klupu ekipe iz Kragujevca
Nekadašnji trener Borca iz Banjaluke, Mladen Žižović, zamenio je Aleksandra Lukovića na klupi Radničkog 1923.
Foto: Profimedia
Žižović će na klupi Radničkog debitovati u subotu protiv TSC-a na “Čika Dači“ i pokušati da prekine seriju od tri vezana poraza Radničkog u Super ligi Srbije.
Sa Borcem je imao sjajan uspeh pošto se plasirao u osminu finala Lige konferencije.
Bonus video: ŠAMPIONI U FOKUSU: Anđela Vuković | Radoznalost je njena supermoć
Preporučujemo
"NIŠTA ME VIŠE NE POKREĆE!" Nekadašnji kapiten Mančester sitija okončao bogatu karijeru
21. 11. 2025. u 08:58
STEFANE, NEMOJ TO DA RADIŠ! Sin Novaka Đokovića dobio neočekivanu poruku i to od koga
21. 11. 2025. u 08:41
PRVI GOL ODLUČUJE POBEDNIKA: Derbi za opstanak na Mestalji, "slepi miševi" ovde nikada nisu izgubili od gradskog rivala
VALENSIJA i Levante dočekuju derbi grada na Mediteranu u atmosferi opterećenoj brigom, pritiskom i bojaznošću od zone ispadanja. uje Levante u meču La lige koji bi mogao da značajno promeni stanje na tabeli za obe ekipe.
21. 11. 2025. u 06:45
AMERI U ŠOKU: Ne mogu da veruju da je Nikola Jokić ovo uradio! Ovo je, prosto, nezamislivo!
Nikola Jokić je, zaista, najbolji košarkaš na svetu, a najnovije vesti iz NBA lige ne samo da to potvrđuju, već svedoče o tome da se ovakav igrač - nikada dosad nije pojavio pod obručima.
20. 11. 2025. u 19:40
"POČELI SU DA MI OTKAZUJU ORGANI..." Čedina borba za žviot: "Doktori su mi dali još par nedelja života" (VIDEO)
"LEKARI su konstatovali da više nemam pluća i da se radi o nedeljama, eventualno još nekom mesecu..."
20. 11. 2025. u 16:08
Komentari (0)