ČISTKA NA MARAKANI! Crvena zvezda ostaje bez još jednog stranca

Марко Паунић
Marko Paunić

31. 10. 2025. u 12:11

Posle Pitera Olajinke još jedan internacionalc napušta Marakanu!

ЧИСТКА НА МАРАКАНИ! Црвена звезда остаје без још једног странца

FOTO: M. Vukadinović

Fudbalski klub Porto navodno je zainteresovan za fudbalera Crvene zvezde Naira Tiknizijana (26), otkrio je njegov menadžer Aleksandar Kljujev u razgovoru za ruske medije.

Čelnici Porta su se, prema rečima agenta jermenskog reprezentativca, zainteresovali za talentovanog levog beka još na utakmici u Portugalu (2:1).

FOTO: M. Vukadinović

 

Skauti dvostrukog osvajača Lige Evrope (Kup UEFA) su upravo iz tog razloga uživo ispratili i susret između srpskog prvaka i Brage (2:0) u prošlom kolu drugog po snazi evropskog takmičenja, kako bi se uverili u kvalitete 26-godišnjeg defanzivca.

- Portovi skauti su bili na utakmici Crvene zvezde protiv Brage u Ligi Evrope. Naiz je izgledao veoma dobro u prethodnom kolu protiv Porta, pa su bili zainteresovani - poručio je Kljujev.

Tiknizjan je ovog leta došao u redove srpskog prvaka. Do sada je odigrao 16 utakmica u Zvezdinom dresu i zabeležio jednu asistenciju.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
VODITELJKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.

09. 01. 2026. u 08:42

Komentari (0)

JUČE SU DOBILI SINA PRVENCA: Ko je misteriozna Teodora, supruga Alekse Avramovića?