DO FINALA MAKSIMALNO : Fudbaleri Vojvodine spremni za današnji kup duel u Vršcu
FUDBALERI Vojvodine danas (13) u Vršcu, u utakmici osmine finala Kupa Srbije, žele da potvrde trijumf nad Spartakom minulog vikenda u odmeravanju za bodove i steknu dodatno samopouzdanje pred prvenstveni derbi sa Crvenom zvezdom, kojoj gostuju za vikend.
FOTO: N.Mihajlović
Novosađani ne kriju da im je cilj finale najmasovnijeg takmičenja, ali i da su se za duel sa OFK Vršac pripremili maksimalno ozbiljno.
– Takmičenje u Kupu Srbije nam je veoma važno, kao i šampionat i izvesno je da neće biti opuštanja, jer smo potpuno fokusirani na utakmicu protiv Vršca. Vojvodina je poslednje dve godine igrala dva finala, svi znamo cilj, da to bude i ove sezone. A onda, i korak dalje. Uz kvalitet koji posedujemo, zaista mislim da je to dostižno, posebno kada svako od nas daje svoj maksimum- kaže Milutin Vidosavljević, strelac pogotka u pobedi nad Subotičanima.
Preporučujemo
RUSIJA OVO NIJE OČEKIVALA: Rusko čudo od deteta se rasplakalo na terenu (VIDEO)
11. 02. 2026. u 22:44
ČETVRTI TRIPL-DABL U NIZU? Dominaciji Nikole Jokića nema kraja!
OČEKUJEMO novo sjajno izdanje najboljeg košarkaša današnjice čiji Denver nagetsi dočekuju Memfis grizlise (3.00).
11. 02. 2026. u 14:00
TENIS JE ZATEČEN: Novak Đoković digao ruke!
Najnovije vesti iz tenisa tiču se najboljeg igrača sveta svih vremena.
11. 02. 2026. u 16:13
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)