"DONEO SAM SUNCE IZ ATINE": Hit scene na treningu Radničkog, ovako je legendarni Grk počeo prvi trening (FOTO)
Takis Lemonis održao je na Čairu prvi trening, a upoznavanje sa novim saigračima prošlo je u sjajnom raspoloženju.
FOTO: A. Ilić
Nišlije su na Čair dočekale trenera koji je igrao osminu finala Lige šampiona sa Olimpijakosom, četiri puta sa Atinjanima uzeo je titulu šampiona Grčke, dva puta sa kiparskom Omonijom, a na "Čairu" se nadaju da bi pelcer mogao da se primi i da klub konačno krene sa boljim rezultatima.
Prihvatio se Takis Lemonis teškog posla, ali je pritom u Niš doneo dozu vedrine što je pokazao na jučerašnjem predstavljanju, a i danas na treningu.
Na snimku koji je osvanuo na društvenim mrežama vidi se nasmejani Grk koji izvodi igrače i kaže "Došao sam iz Atine i doneo sunce i dobro vreme", rekao je, a to je nasmejalo igrače.
Ruku na srce, poslužilo je vreme Nišlije koji su na prijatnih 15 stepeni odradili prvi trening sa novim trenerom i njegovim stručnim štabom.
Preporučujemo
ČITAV GRAD U AUSTRIJI OSTAO ZATEČEN ZBOG SRBA: Evo šta su uradile "delije" (VIDEO)
11. 12. 2025. u 13:13
JURIMO TREĆI U NIZU: Tip predlog za "sigurica tiket" sa tri realne kvote
ZA danas smo vam spremili sledeće predloge.
10. 02. 2026. u 06:45
ALBANCI ČUPAJU KOSU: Pobegli sa Evropskog prvenstva kad su shvatili da je Kosovo - Srbija!
NA Evropskom prvenstvu u karateu za kadete i juniore, koje se održava na Kipru, neće biti reprezentacije tzv. Kosova. Njihovi reprezentativci odlučili su da se povuku nakon odluke organizatora da ne istaknu simbole ove nepostojeće države.
09. 02. 2026. u 18:15
NAJVIŠI ČIN MONAŠTVA U PRAVOSLAVLjU: Ko su Shi monasi?
OVO postriženje naziva se „drugim krštenjem“, postrizavani se očišćuje od svih grehova i postaje "sin svetlosti“.
08. 02. 2026. u 09:25
Komentari (0)