POTRES! Nenad Lalatović napušta Srbiju, a ovo je razlog
SRPSKI trener Nenad Lalatović najavio je odlazak iz Mladosti iz Lučana, a danas se pojavila jedna nova informacija.
Foto: FK Vojvodina
Nakon meča protiv Crvene zvezde kontroverzni stručnjak napustiće klub, ali i Srbiju. Tu informaciju je za Arena sport otkrio prvi čovek kluba Nenad Milovanović.
- Razilazimo se sporazumno jer Nenad ima određene ponude iz inostranstva. Rezultati koje je ostvario sa ekipom bili su odlični i zbog toga mu želimo sve najbolje u nastavku karijere. Naša saradnja je završena u korektnom tonu i ova priča ostaje otvorena, jer postoji mogućnost da se u budućnosti ponovo vrati. Prezadovoljni smo dosadašnjom saradnjom. Zaista mu želim sve najbolje - rekao je Milovanović za TV "Arena sport".
Mladost trenutno zauzima deveto mesto na tabeli Superlige sa 25 bodova.
Lalatović je kao trener vodio mnogobrojne srpske klubove, a u inostranstvu je radio u Al Batinu, Zorji i podgoričkoj Budućnosti.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
OVO JE PARTIZANOV ULTIMATUM! Evo pod kojim uslovima crno-beli vunderkind može u Milano
19. 12. 2025. u 09:24
JUVE NAPADA LIGU ŠAMPIONA: Pobeda protiv tima iz donjeg doma vodi "staru damu" u vrh tabele!
DRUGI deo sezone Juve će otvoriti pred svojim navijačima na "Alijanc stadionu" gde će ugostiti redovnu mušteriju, ekipu Kremonezea (20.45).
12. 01. 2026. u 07:30
TUŽAN DAN ZA TENIS: Iznenadno se penzionisao velikan, baš pred Australijan open!
Najnovije vesti iz tenisa tiču se kraja jedne zapažene karijere.
12. 01. 2026. u 15:35
SKRIVENA PRETNjA IZ VOJNE BAZE: Tajni grad veličine 100 Moskvi na Grenlandu - duboko ispod ledenog pokrivača
NAUČNICI upozoravaju na ozbiljan ekološki rizik od napuštene američke vojne baze Kamp Senčuri, poznate kao „grad pod ledom“, koju je slučajno ponovo otkrio NASA-in radar 2024. godine duboko ispod ledenog pokrivača Grenlanda.
10. 01. 2026. u 15:43
Komentari (0)