PIŠI PROPALO! Lalatović izvisio za inostrani angažman, ostaje u Srbiji...
Srpski fudbalski trener Nenad Lalatović odbio je ponudu iz inostranstva zbog finansijskih uslova i trenutno je u potrazi za novim angažmanom, nakon što je završio saradnju sa Mladosti iz Lučana, prenose mediji.
Foto: FK Vojvodina
Nenad Lalatović trenutno je bez kluba, ali interesovanja za iskusnog srpskog trenera ne manjka. Njegova saradnja sa Mladosti iz Lučana završena je posle utakmice protiv Crvene zvezde na "Marakani", u poslednjem kolu jesenjeg dela sezone.
Kako je i sam ranije nagovestio, Lalatović je proteklih dana čekao rasplet situacije i konkretnu ponudu iz inostranstva, što mu je bila primarna želja u ovom periodu. Ipak, do dogovora nije došlo.
Prema saznanjima "Telegrafa", Lalatović je odbio ponudu neimenovanog kluba iz inostranstva zbog nezadovoljavajućih finansijskih uslova.
Srpski stručnjak je, navodno, tražio između 30 i 40 odsto bolju ponudu u odnosu na ono što mu je ponuđeno, smatrajući da rad van zemlje nosi dodatne izazove i zahteva veću finansijsku sigurnost.
U narednom periodu Lalatović će napraviti kraću pauzu, ali će ostati otvoren za nove razgovore. Kako saznajemo, spreman je kako za angažman u inostranstvu, tako i za povratak na klupu nekog od klubova u srpskom fudbalu, ukoliko se pojavi odgovarajuća ponuda.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
ZVEZDA NA KORAK OD EVROPSKOG PROLEĆA: Malme bez motiva, crveno-beli love ključne bodove u Švedskoj
Crvena zvezda gostuje Malmeu u četvrtak uveče na stadionu "Eleda" (18.45) u okviru sedmog kola ligaške faze Lige Evrope, u meču koji za domaćina nema rezultatski značaj, dok bi srpski šampion pobedom praktično osigurao plasman u nokaut fazu.
22. 01. 2026. u 07:00
HRVATSKA NEĆE DA IGRA SA SRBIJOM U POLUFINALU! Kakav rasplet na Evropskom prvenstvu u vaterpolu!
Najnovije vesti sa Evropskog prvenstva u vaterpolu 2026, čiji je domaćin Beograd, tiču se vaterpolo reprezentacije Srbije.
21. 01. 2026. u 19:22
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)