DOMINACIJA ANDREJA KOSTIĆA: Partizan ima najefikasnijeg mladog napadača u Evropi
FK Partizan ima ubedljivo najefikasnijeg mladog napadača u Evropi.
FOTO: FK Partizan
Andrej Kostić prosečno za 90 minuta na terenu ima 1.11 učinak u kom se gledaju golovi i asistenciji, što ga stavlja na ubedljivo prvo mesto.
Neverovatno zvuči ako se uzme u obzir da je drugo mesto Kaua Elias sa učinkom "debelo" ispod Kostićevog - od 0.85.
Reprezentativac Crne Gore je odigrao 30 utakmica u crno-belom dresu (958 minuta), i za to vreme ima učinak od 10 golova i jedna asistencije.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
"POTPUNO NEPRIHVATLjIVO"! Partizan se oglasio saopštenjem pred 178. derbi protiv Zvezde!
18. 02. 2026. u 14:42
LIL U PROBLEMU, ZVEZDA U NALETU: Počinje dvoboj za osminu finala Lige Evrope!
LIL i Crvena zvezda u četvrtak započinju plej-of bitku za plasman u osminu finala Lige Evrope, a prvi čin igra se na "Pjer Moroa" stadionu od 21.00. Francuzi su ligašku fazu završili na 18. mestu, dok je srpski šampion bio 15, sa dva boda više, tako da nas očekuje veoma izjednačen dvomeč.
19. 02. 2026. u 07:30
RUSIJA JE ZAPANjENA: Kakav skandal! Neverovatno kako su ponizili sve ruske olimpijce!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Italije. U toj zemlji je u toku spektakl - Zimske olimpijske igre 2026, a tamo su Rusi doživeli istinski šok.
19. 02. 2026. u 16:21
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)