Grobari u šoku! Legenda kluba na kraju sezone napušta crno-bele
Fudbaler Partizana, Bibars Natho, objavio je da će na kraju sezone napustiti crno-bele.
Foto: Alexander Vilf / Sputnik / Profimedia
- Dragi Grobari. Odlučio sam da će ovo biti moja poslednja sezona u Partizanu. Posle skoro sedam godina u klubu, želim da se zahvalim navijačima za konstantno podršku i mojim saigračima, koji su postali kao porodica za mene. Sa svakim danom koji je prolazio, shvatao sam koliko mi znači ovaj klub i šta on predstavlja. Bila je čast nositi crno-beli dres. Hvala svima što ste bili deo ovog putovanja. Verujem da će se naši putevi ponovo susresti. - napisao je Natho na svom Instagram profilu.
Preporučujemo
ATP LISTA: Janik Siner i dalje ubedljivo prvi, Novak Đoković se nije "pomerao"
22. 06. 2026. u 10:29
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAJBOLjA UTAKMICA NA MUNDIJALU DO SADA! Urugvaj i Zelenortska Ostrva priredili spektakl za pamćenje!
NESTVARAN smo fudbal gledali ove večeri na "Hard rok stadionu", prava je šteta što je utakmica morala da se završi, na kraju ravnopravnih 2:2.
22. 06. 2026. u 02:07 >> 02:06
NAJVEĆI ŠOK NA MUNDIJALU! Senzacija nad senzacijama! Favorita opio Rum! (VIDEO)
Fudbaleri Ekvadora remizirali su protiv Kurasaa rezultatom 0:0 (0:0) u drugom kolu E grupe na Svetskom prvenstvu u SAD, Kanadi i Meksiku.
21. 06. 2026. u 03:55
POREKLO EDINA DžEKA: Rođen u Sarajevu, ali koreni Dijamanta su sa druge strane BiH
U JEDNOM intervjuu za britanske medije opisao je taj period kao vreme preživljavanja, ističući da rat tera decu da mnogo ranije odrastu i suoče se sa životnim lekcijama za koje nisu spremna.
19. 06. 2026. u 07:02
Komentari (0)