VRATIO SE SAŠA ILIĆ: Leonardo mu odmah čestitao! Brazilac mu ovim rečima poželeo sreću!

Sa njima u timu, Partizan je osvojio poslednju "duplu krunu".

ВРАТИО СЕ САША ИЛИЋ: Леонардо му одмах честитао! Бразилац му овим речима пожелео срећу!

Photo: T.K./ATAImages

Saša Ilić se vratio u Humsku iz azerbejdžanskog Sumgejta i posle sedam godina seo na užarenu klupu "parnog valjka".

Legendarni kapiten Partizana je tokom dana zvanično promovisan u naslednika Srđana Blagojevića, potpisavši ugovor na dve godine.

To nije promaklo ni njegovom nekadašnjem saigraču i ogromnom ljubimcu "grobara", Leonardu da Silva Souzi.

Brazilac je poslao moćnu poruku novom treneru "parnog valjka":

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@pbg.news je podelio/la objavu

- Ovaj momak mnogo zna o fudbalu i bio je sjajan igrač. Navijam za tebe, prijatelju - napred, kapitanu - napisao je Leonardo.

Podsetimo, sa Ilićem i brazilskim virtuozom u timu, Partizan je te 2017. godine pobedio Crvenu zvezdu u finalu Kupa Srbije sa 1:0.

Strelac odluke bio je aktuelni štoper Notingem Foresta i srpski reprezentativac Nikola Milenković, donevši poslednju "duplu krunu" u Humsku ulicu.

BONUS VIDEO: Ovako se u Madridu slavila 15. titula u Ligi šampiona 

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

OBRT: Taker Karlson saopštio udarnu vest