Dinamo Jug iz Vranja, koji je prošle sezone igrao u Prvoj ligi Srbije i koji je trebalo da i u predstojećoj nastupa u drugom rangu srpskog fudbala, izneo je saopštenje čitave uprave koja je odlučila da ode, a klub se nalazi pred gašenjem.

Komentari (0)