FIFPro traži veću pauzu za igrače

20. 06. 2020. u 11:36

Sindikat profesionalnih fudbalera FIFPro želi da igrači dobiju obavezne pauze jer će gust raspored usled pandemije korona virusa trajati do 2022. godine

ФИФПро тражи већу паузу за играче

foto: N. Paraušić


- Skok u broju povreda zbog nedovoljnog vremena za priprema i prenatrpanog rasporeda mečeva je već vidljiv - naveo je FIFPro u saopštenju.

FIFPro je naveo da će uticaj korona virusa značiti još intenzivniji raspored utakmica u naredne dve godine.

Sindikat je tražio periode od najmanje tri nedelje odmora pre početka priprema za novu sezonu i obaveznu pauzu tokom sezone od 10 do 14 dana.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PUTIN JE UPRAVO KLEKNUO PRED NJIM! Ovo ni u crkvi nije uradio predsednik Rusije (VIDEO)

PUTIN JE UPRAVO KLEKNUO PRED NjIM! Ovo ni u crkvi nije uradio predsednik Rusije (VIDEO)

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i - sportske događaje. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" vezane su za Italiju. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja. A ruski predsednik Vladimir Putin je zbog toga i te kako oduševljen, te je rešio da nestvarne heroje hitno odlikuje. Pred jednim od njih je i kleknuo.

19. 03. 2026. u 19:58

Komentari (0)

SASTANCI RUŠE ILI GRADE KOMPANIJU: Kako upravljanje konfliktima utiče na produktivnost tima