DOMINACIJA SRBA NA APENINIMA: Milenković strelac za Fiorentinu, Milinković-Savić za Lacio
SRPSKI fudbaleri Nikola Milenković i Sergej Milinković-Savić bili su večeras strelci za svoje ekipe u 36. kolu Serije A.

Foto: EPA
Milenković je dao izjednačujući gol za Fiorentinu u 54. minutu, udarcem glavom posle kornera, ali je njegov klub ipak izgubio od Rome sa 2:1 pogotkom Edina Džeka iz penala u finišu susreta.
Pored Nikole Milenkovića, za Fiorentinu je igrao i njegov sunarodnik Dušan Vlahović, koji je ušao u drugom poluvremenu.
Lacio je sa 5:1 pobedio Veronu posle preokreta, a Milinković-Savić je dao drugi gol i doveo rimski klub u vođstvo.
Milinković-Savić je potom asistirao Hoakinu Korei za treći gol Lacija, koji je ostvario ubedljivu pobedu.
Boris Radunović je branio za Veronu, dok je za taj klub celu utakmicu igrao i drugi srpski fudbaler Darko Lazović.
Udineze je kao gost na Sardiniji pobedio Kaljari sa 1:0, dok su Spal i Torino igrali nerešeno 1:1 u Ferari.
Preporučujemo

SRBIN REŽIRAO PREOKRET LACIJA: Evrogol Sergeja pokrenuo Rimljane (VIDEO)
23. 07. 2020. u 23:55

LEPE VESTI SA APENINA: Navijači se u septembru vraćaju na stadione u Italiji
24. 07. 2020. u 15:28

"DELFINI" PLIVAJU KA ZLATU: Srbija ruši najvećeg rivala i ide u finale Svetskog prvenstva
REPREZENTATIVCI Srbije plasirali su se u polufinale Svetskog prvenstva, a danas ih očekuje težak zadatak.
22. 07. 2025. u 08:40

RUSI SLAVE: Rusija dobila sjajnu vest iz Beograda
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
22. 07. 2025. u 12:27

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)