OSEĆAM VELIKI PONOS: Prva reakcija Siniše Mihajlovića pošto je postao počasni građanin Bolonje

SRPSKI fudbalski trener Siniša Mihajlović izjavio je da je veoma ponosan što je postao počasni građanin Bolonje.

ОСЕЋАМ ВЕЛИКИ ПОНОС: Прва реакција Синише Михајловића пошто је постао почасни грађанин Болоње

Foto: EPA

- Osećam veliki ponos. Ovo je drugi put da sam počastan građanin, posle Novog Sada, i za mene koji sam Srbin, to što sam postao građanin italijanskog grada velika je čast - naveo je Mihajlović.

Mihajlović je sa fudbalskim klubom Bolonja 11. na tabeli italijanskog prvenstva i ima šansu da do kraja bude među prvih 10.

Njemu je prošle godine dijagnostifikovana leukemija, zbog čega je imao transplantaciju koštane srži.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (2)

Otac Jovan: LJudi nisu imali dece dugo, posle molitve ovde bog ih je udostojio da dobiju potomstvo