DEGENEK O ODLASKU U MOSKVU: Spartak, zašto da ne?
FUDBALSKA sezona u Srbiji počinje za Crvenu zvezdu u subotu. Miloš Degenek je na spisku trenera Dejana Stankovića, ali vrlo lako može da se desi da uskoro bude na spisku trenera moskovskog Spartaka, Nemca Domenika Tedeska.

Miloš Degenek Foto M. Vukadinović
Reprezentativac Australije, 26-godišnji štoper, koji je sa beogradskim crveno-belima osvojio dve titule prvaka Srbije je pre nekoliko dana bio zagonetno pomenut, kada je sportski direktor Zvezde Mitar Mrkela izgovorio da se jedan veliki evropski klub raspituje za Degeneka. Ispostavilo se da je taj veliki klub Spartak iz Moskve, koji je prošle nedelje završio sezonu, do poslednjih kola se borio za odlazak na evropsku scenu, ali je u konkurenciji CSKA, Rostova i gradskog rivala Dinama ostao "ispod crte".
- Spartak je neverovatan klub sa neverovatnim navijačima. Drago mi je što sam povezan sa njim. Bio sam u Rusiji za vreme Svetskog prvenstva, to je divna zemlja. Jako mi se dopala - rekao je Degenek. - Bilo bi super da se dogodi moj odlazak u Spartak. Ruska liga je vrlo jaka. Moramo sačekati šta će se dalje dogoditi. Ako postoji interes mi ćemo definitivno razgovarati, ali vrlo je prijatno biti povezivan sa takvim klubom.
Ako moskovski Spartak napravi korak više od medijskih spekulacija i krene u pregovore sa Zvezdom, eto Degeneka već za tri nedelje na pripremama moskovskih crveno-belih.
Preporučujemo

KORONA UTIČE I NA SRPSKE TIMOVE: Zvezda i Partizan igraju kvalifikacije na Kipru?
27. 07. 2020. u 18:48

STANKOVIĆ NA MUKAMA: Prvo korona, a sada povrede, Zvezda nikako da se kompletira
26. 07. 2020. u 16:50

POSLE DRAME SA AEK-OM: Partizanova deca su orna da se dokažu na startu Superlige Srbije
SVOJU avanturu u Superligi Srbije mladi sastav Partizana počeće protiv Železničara koji će ih ugostiti u Pančevu od 20 časova.
20. 07. 2025. u 07:40

RUSIJA U ŠOKU: Ukrajinske porno-gimnastičarke pretukle policiju u Moskvi
Rat u Ukrajini i dalje privlači ogromnu pažnju širom planete, Rusija kao neko ko je svojom "specijalnom vojnom operacijom" taj sukob uzdigla na najveći nivo - zbog tog rata trpi brojne sankcije, ali se i na njenoj teritoriji dešava da sportisti rade neverovatne stvari.
20. 07. 2025. u 15:24

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)