TUHEL RAZOČARAN: Male šanse da Mbape zaigra protiv Atalante
TRENER fudbalera Pari Sen Žermena Tomas Tuhel rekao je danas da su male šanse da će Kilijan Mbape biti spreman za meč protiv Atalante u Ligi šampiona.

Foto: Tanjug/AP Photo/Francois Mori
Mbape je povredio članak na finalu Kupa Francuske protiv Sent Etjena. PSŽ je u ponedeljak saopštio da ga čeka oko tri nedelje pauze.
Upitan na današnjoj konferenciji pred finale Liga kupa protiv Liona ima li nade da Mbape zaigra protiv Atalante, Tuhel je rekao: "Ima, uvek... ali, baš male. Svakog dana se nadamo čudu, ali moraćemo da se prilagodimo bez njega".
PSŽ će četvrfinale Lige šampiona protiv Atalante igrati 12. avgusta.

LAGANO DOLAZI: Tip predlog za "sigurica tiket" sa dve realne kvote
ZA danas smo vam spremili sledeće predloge.
03. 09. 2025. u 07:30

BRUKA! Srbija pokradena na Evrobasketu kao niko!
Evropsko prvenstvo u košarci, Evrobasket 2025, došlo je do nokaut faze, ali pre meča Srbija - Finska ljubitelji košarke su prilično zapanjeni nekim video dokazima o tome kako su izabranici Svetislava Pešića pokradeni.
05. 09. 2025. u 12:30

"ON JE SRBIN, I TIME JE SVE REČENO" Ko je Bikovićeva bivša koja je privedena zbog DROGE? "Privlače me huligani!"
Aglaija Tarasova je privedena na moskovskom aerodromu zbog pronalaska narkotika
05. 09. 2025. u 15:39
Komentari (0)