EPILOG TUČE U MOSTARU: Bilo je posla za Hitnu pomoć, pričinjena znatna materijalna šteta

08. 08. 2020. u 12:26

DVOJE građana je povređeno i pričinjena je znatna materijalna šteta u neredima koje je grupa huligana izazvala jutros u Mostaru, pred fudbalsku utakmicu između Veleža i Zrinjskog, potvrđeno je u policiji za portal Klix.ba.

ЕПИЛОГ ТУЧЕ У МОСТАРУ: Било је посла за Хитну помоћ, причињена знатна материјална штета

Foto: Printsktin

Kako je navedeno, navijači Zrinjskog su prešli Stari mosti i pravili nerede, a nakon toga su krenuli na navijače Veleža.

Portparol policije Hercegovačko-neretvanskog kantona rekao je da policija privodi učesnike nereda i da je bezbednosna situacija stavljena pod kontrolu.

- Dve osobe su zatražile hitnu lekarsku pomoć, od kojih je jedna sa lakšim telesnim povredama opuštena kući - kazao je Marić.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE! Vladimir Putin izdao naređenje

"RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE!" Vladimir Putin izdao naređenje

Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je prošla kroz mnoge međunarodne sankcije, od kojih je veći deo njih i dalje na snazi. Jedna zajednička stvar za one koje se tiču sporta je - zabrana isticanja ruske zastave. A to ruski predsednik Vladimir Putin ne gleda blagonaklono.

24. 12. 2025. u 19:50

Komentari (0)

DAN MIRA I MEĐUSOBNOG UVAŽAVANJA: Šta pravoslavci treba da urade za katolički Božić?