RONALDO POSLE GOLA ZA ISTORIJU: Žao mi je što nije bilo navijača, volim kad mi zvižde
KRISTIJANO Ronaldo je po ko zna koji put u karijeri pokazao da se radi o istinskom majstoru fudbala.
Foto: EPA-EFE/ Janerik Henriksson/TT
Portugalija je pobedila Švedsku sa 2:0 u Solni, predgrađu Stokholma, a igrač Juvantusa je ponovo ispisao istoruju fudbala.
On je postao prvi Evropljanin koji je postigao 100 i više golova za reprezentaciju. Impresivan učinak Ronalda zaista.
Pogodak je bio malo je reći fanstastičan. Slobodan udarac je bio sa 25 metara, a Ronaldo je odlično tukao i pogodio rašlje za 100. gol u nacionalnoj selekciji.
Proslavio ga je na sebi svojstven način. Visoki skok, okret i prizemljenje sa raširenim rukama. Majstor fudbala iz Madeire je istakao da mu je žao što nije bilo publike na "Friends Areni".
- Kada igram u gostima volim da mi zvižde, jer mi to daje snagu. Zato su mi nedostajali protivnički navijači, ali zdravlje je važnije od svega i ako zbog korone ne smemo da igramo pred pubčlikom, onda to nažalost mora da bude tako - rekao je Ronaldo.
Podsetimo, Portugalija posle dva kola u novoj sezoni Lige nacija ima dve pobede i maksimalnih šest bodova, dok je prošle godine trijumfovala u ovom takmičenju.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
UKRSTILI "BUBAMARU": Vujošević Kluž igrao fudbal u Zrenjaninu
09. 09. 2020. u 10:49
LIGA NACIJA: Novi ubedljivi poraz Hrvatske, Ronaldova rapsodija protiv Švedske!
08. 09. 2020. u 22:40 >> 22:53
PROGNOZA ZA DANAS - KIŠA GOLOVA NA METROPOLITANU: Atletiko sprema osvetu za prošlogodišnji poraz u dvomeču
MADRIDSKI Atletiko će dočekati Barselonu u prvoj utakmici polufinala Kupa kralja. Dva španska teškaša se ponovo sastaju u ovoj fazi takmičenja, a igrači Dijega Simeonea žele osvetu nakon prošlogodišnje eliminacije od katalonskih giganta.
12. 02. 2026. u 06:45
TENIS JE ZATEČEN: Novak Đoković digao ruke!
Najnovije vesti iz tenisa tiču se najboljeg igrača sveta svih vremena.
11. 02. 2026. u 16:13
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (2)