POZNATA SUDBINA PERIŠIĆA: Bajern doneo odluku o hrvatskom fudbaleru
HRVATSKI fudbaler Ivan Perišić osvojio je tripl krunu sa minhenskim Bajernom, ali on neće ostati u tom klubu.
Foto: EPA
Kao što je poznato krilni napadač je u redove šampiona Nemačke stigao iz Intera na pozajmicu za pet miliona evra i uz to je imao dogovorenu klauzulu od 20 miliona za otkup njegovog ugovora do kraja sezone.
Sezona je završena, Bajern nije poslao ponudu za Perišića i Hrvat će se vratiti u Milano gde ga čeka Antonio Konte koji ne računa na njega.
Perišić je imao jako dobru sezonu. Dao je ozbiljan doprinos u osvajanju tri titule kluba iz Minhena. Odigrao je 35 utakmica, postigao je osam golova i 10 asistirao.
On će sada morati da pronađe novi klub. Pominjalo se da bi karijeru mogao da nastavi u Engleskoj, a sam igrač nikada nije krio da mu je želja da zaigra na Ostrvu.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
UKRSTILI "BUBAMARU": Vujošević Kluž igrao fudbal u Zrenjaninu
09. 09. 2020. u 10:49
LIGA NACIJA: Novi ubedljivi poraz Hrvatske, Ronaldova rapsodija protiv Švedske!
08. 09. 2020. u 22:40 >> 22:53
EPILOG VELIKE DRAME? Totenhem bi večeras na "Stamford bridžu" mogao da obezbedi opstanak u Premijer ligi
STRESNA sezona"pevaca" trebala bi imati "srećan" kraj, a opstanak bi mogli da obezbede protiv jednog od najvećih rivala, Čelsija, koji će ih ugostiti od 21.15 na "Stamford bridžu".
19. 05. 2026. u 07:30
ROLANDO NOVI SELEKTOR ALBANIJE! I sami Albanci u šoku
Najnovije vesti iz fudbala stižu iz Albanije.
19. 05. 2026. u 19:48
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (2)