NA KAMP NOU SVE PO STAROM: Mesi trenirao sa saigračima u Barseloni
Fudbaler Barselone Lionel Mesi trenirao je danas sa saigračima, prvi put otkako je odlučeno da ostane u klubu.

Foto: Tanjug/Rafael Marchante/Pool via AP
Mesi je od ponedeljka odvojeno trenirao od ekipe, sa kojom nije bio otkako je obavestio upravu kluba da želi da ode. Nekoliko dana je pregovarao sa klubom i Argentinac je odlučio da ostane kako slučaj ne bi završio na sudu.
On je trebalo da prođe dva testiranja na korona virus, pre nego što se vratio treninzima sa ekipom pod vođstvom novog trenera Ronalda Kumana.
Sa ekipom je i Filipe Kutinjo, koji je takođe odvojeno trenirao od povratka sa pozajmice u Bajernu iz Minhena. Vratili su se i fudbaleri koji su bili sa svojim reprezentacijama za utakmice u Ligi nacija, uključujući Frenkija de Jonga, Ansua Fatija i Serhija Buskeca.
Barselona je saopštila da se Samuel Umtiti oporavio od korona virusa i da može da trenira sa ekipom.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo

MESI JE UVEK OPASAN: Kuman otkrio na kojoj poziciji će igrati Argentinac
08. 09. 2020. u 16:20

UGO SANČEZ TVRDI: Mesi nije smeo da se oslanja samo na burofaks, otac ga je loše savetovao!
06. 09. 2020. u 12:15 >> 12:23

MESI JOŠ NE TRENIRA SA KLUBOM: Poznato je kada će se Argentinac priključiti saigračima
05. 09. 2020. u 15:04 >> 15:12

MESI NEĆE SKANDALE: Otkriveno zbog čega je Argentinac ostao u Barseloni
04. 09. 2020. u 18:17

BRAZIL VEĆ IMA JEDNOG ČETVRTFINALISTU: Palmeiras je boqe plasiran u Seriji A, ali ne ide mu u poslednje vreme protiv Botafoga
U svebrazilskom derbiju osmine finala svetskog klupskog prvenstva sastaće se Palmeiras i Botafogo.
28. 06. 2025. u 08:00 >> 23:04

POGINUO RAMOS: Španski fudbal tuguje zbog tragične saobraćajne nesreće
Sport je zadesila tragedija.
26. 06. 2025. u 19:11

SLIKA IZ SRBIJE KOJA SLAMA SRCE: Tragičan razlog zašto roda 2 dana ne napušta zgarište - izgorelo 2 hektara žita
SVAKE godine, uprkos molbama i apelima, veliki broj ljudi pali strljiku i na taj način dolazi do požara u kojima stradaju tuđi usevi, ali nažalost i životi nevinih bića.
27. 06. 2025. u 16:50
Komentari (0)