NORVEŠKA ČEKA SRBIJU PRED NAVIJAČIMA: Fudbalski savez saopštio koliko će ih biti
UTAKMICA polufinala plej-ofa C Lige nacija za plasman na EURO između Norveške i Srbije igraće se pred 200 navijača na tribinama, saopštio je Fudbalski savez Norveške.

Foto: N.Paraušić
Kako se navodi, 80 odsto, odnosno 160 ljudi biće određeno lutrijom, dok 20 odsto, odnosno 40 ulaznica ide sponzorima i partnerima Saveza.
Evropska fudbalska unija (UEFA) dozvolila je da se, ukoliko to lokalne vlasti odobre, a sve u skladu sa epidemiološkom situacijom, prisustvo najviše trećine kapaciteta stadiona.
Utakmica između Norveške i Srbije igra se u četvrtak od 20.45 sati u Oslu.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Preporučujemo


ŠAĆIRI ZARAŽEN VIRUSOM KORONU: Albanski Švajcarac ne igra protiv Hrvata
06. 10. 2020. u 12:20

BRAZIL VEĆ IMA JEDNOG ČETVRTFINALISTU: Palmeiras je boqe plasiran u Seriji A, ali ne ide mu u poslednje vreme protiv Botafoga
U svebrazilskom derbiju osmine finala svetskog klupskog prvenstva sastaće se Palmeiras i Botafogo.
28. 06. 2025. u 08:00 >> 23:04

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

"SLAGALICA" OVO NE PAMTI: Takmičar od besa polupao taster
KVIZ "Slagalica" retko ima nesvakidašnje situacije tokom emitovanja, ali se neobični trenuci dešavaju, kao i u svakom programu uživo.
29. 06. 2025. u 14:51
Komentari (0)