PREDRAG RAJKOVIĆ: Bilo je teško, srećom nisam imao mnogo posla!
GOLMAN fudbalske reprezentacije Srbije Predrag Rajković rekao je da je presrećan što je tim uspeo da trijumfuje u teškom meču protiv Norveške u Oslu.
FOTO: FSS
Srbija je pobedila domaćina 2:1 posle produžetaka, golovima Sergeja Milinkovića Savića.
"Nisam imao mnogo posla, dobro smo igrali defanzivno. Treba da nastavimo da igramo čvrsto u odbrani, jer posle sve lakše dolazi u napadu. Bitna pobeda za nas, presrećni smo. Bilo je teško, ali smo stvarali šanse i igrali dobro svih 120 minuta. Nezasluženo smo primili gol pri kraju utakmice, a mogli smo da završimo sve u 90 minuta", izjavio je Rajković.
On se osvrnuo i na rivala u finalu baraža za EURO, u kom će se u Beogradu 12. novembra sastati sa Škotskom.
"Škoti su slični Norvežanima, igraće sa dugim loptama. To je daleko, treba sada prvo da se okrenemo Mađarima i Turcima. U novembru kada se okupimo, pravićemo taktiku za Škotsku", zaključio je Rajković.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku.
Preporučujemo
KRIZA GRAĐANA, ŠANSA ZA NORVEŽANE: Ranjena zver stiže na sever Evrope
PREDSTOJEĆI duel u Ligi šampiona između Bodo Glima i Mančester sitija na „Aspmira” stadionu donosi zanimljiv okršaj ekipa koje se nalaze u potpuno različitim formama i takmičarskim situacijama.
20. 01. 2026. u 08:24 >> 10:05
FENOMENALNE VESTI IZ AMERIKE! Nikola Jokić je razlog za radost Srbije!
Nikola Jokić je razlog što su najnovije vesti iz NBA lige - sjajne za sve ljubitelje košarke iz Srbije
19. 01. 2026. u 20:49
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)