START BIVŠEG FUDBALERA ZVEZDE ZGROZIO SVET: Tu se nije zaustavio, nakon crvenog kartona nasrnuo na protivnika (VIDEO)
Divljački start bivšeg defanzivca Zvezde zgrozio je fudbalski svet.

FOTO: Printskrin/Jutjub
Fudbaleri Ferencvaroša savladali su Ujpešt rezultatom 2:0, a meč će ostati upamćen po krvničkom potezu fudbalera mađarskog šampiona Abrahama Frimponga.
Iskusni defanzivac je u 93. minutu utakmice kramponima udario u glavu protivničkog fudbalera i za ovaj divljački start dobio direktan crveni karton.
Međutim, nije se tu zaustavio. Nisu mu se dopale kritike besnih protivničkih fudbalera, pa je nasrnuo na njih. Pokušao je fizički da se obračuna sa nekoliko fudbalera Ujpešta.
Koliko je potez Frimponga bio jeziv najbolje govori reakcija golmana Ferencvaroša, koji se okrenuo i uhvatio za glavu nakon starta svog defanzivca.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Preporučujemo

DERBI BEZ GOLOVA: Junajted i Čelsi odigrali slab meč, debitovao Kavani
24. 10. 2020. u 20:26

KRALj SAČUVAO KRUNU U KATALONIJI: Real vlada "El klasikom" (VIDEO)
24. 10. 2020. u 17:47 >> 17:55

SRBIN PROTIV BIVŠEG KLUBA: "Crveni đavoli" sve nade polažu u Ligu Evrope, igranje protiv Liona im seprošli put posrećilo
JEDNA od zanimljivijih utakmica četvrtfinala Lige Evrope biće odigrana večeras na "Olimpik parku" u Lionu gde će od 21 čas gostovati Mančester junajted.
10. 04. 2025. u 06:30

NOVAK ĐOKOVIĆ OPET IZGUBIO
Novak Đoković ne samo da nije plasirao se u osminu finala turnira masters serije u Monte Karlu, već je glatko poražen na startu nadmetanja.
09. 04. 2025. u 17:37

"HVATI SE LOŽE NA GLUPOSTI" Vedrana Rudan oštro o Tompsonovom koncertu: "Neće se desisti!"
"HRVATI po ko zna koji put lažu sami sebe i lože se na gluposti."
09. 04. 2025. u 21:00
Komentari (0)