PREMIJER LIGA: Sautempton naneo prviporaz Evertonu (VIDEO)

25. 10. 2020. u 17:21

FUDBALERI Sautemptona pobedili su na svom terenu Everton sa 2:0, u šestom kolu Premijer lige.

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Саутемптон нанео првипораз Евертону (ВИДЕО)

Domaću su poveli u 27. minutu golom Džejmsa Vord-Prausa, a konačan rezultat postavio je Če Adams u pogotkom u 35. minutu.

"Karamele" su utakmicu završile sa desetoricom, pošto je Luka Dinj u 72. minutu dobio crveni karton.

Everton je tako pretrpeo prvi poraz u ligi ove sezone, a u poslednje dve utakmice nema pobedu.

Ekipa Karla Anćelotija je i dalje prva na tabeli sa 13 bodova, koliko ima i aktuelni šampion Liverpul. Aston Vila je treća sa bodom manje, ali i utakmicom manje.

Sautempton je ostvario treću pobedu i peti je na tabeli sa 10 bodova.

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen samo zato što se krstio, Novosti otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen "samo zato što se krstio", "Novosti" otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov objavio je nešto neverovatno: posle Olimpijskih igara u Parizu, na kojima je učestvovao u kategoriji takmičara do 90 kilograma težine, suspendovan je iz sporta - jer se krstio pred izlazak na borilište u prestonici Francuske. "Novosti" vam donose - kako je Međunarodna džudo federacija na vrlo lukav način izvela kažnjavanje našeg borca.

19. 09. 2024. u 16:07