PONOVO PROBLEMI ZA MILAN: Donaruma pozitivan na korona virus, nije jedini!
FUDBALSKI velikan Milan saopštio je danas da su golman Đanluidi Donaruma i vezista Jens Peter Hauge zaraženi korona virusom.
FOTO: EPA
Kako se navodi u saopštenju kluba, zaražena su još tri člana prvog tima, a dodaje se da su da stu to rezultati testova koji su rađeni u sinoć i da su nalazi Donarume i Haugea pokazali prisustvo virusa.
Saopšteno je i da nemaju simptome i da su u kućnoj izolaciji, kao i da su ostali članovi danas ponovo testirani i da su svi nalazi negativni.
Fudbaleri Milana večeras od 21 sati igraju protiv Rome u petom kolu Serije A.
Preporučujemo
U MILANU JE MILAN GAZDA: Godine su samo broj, Ibrahimović srušio Milan (VIDEO)
17. 10. 2020. u 20:27
LEGENDARNI NAPADAČ O IBRAHIMOVIĆU: Igraće derbi sa cigaretom u ustima
16. 10. 2020. u 08:26
ZAKUVALO SE: Milan ima priliku da se pobedom u velikom derbiju ozbiljno približi vodećem Interu!
POSLE veoma bitne pobede nad Interom u "Derbi Dela Madonini", Milan gostuje Laciju u nedelju uveče sa jasnim ciljem ,nastaviti poteru za večitim rivalom u borbi za titulu (20.45).
15. 03. 2026. u 07:30
UKRAJINAC U SRBIJI OKRENUO LEĐA RUSKOJ ZASTAVI: Nije mogao ni da sanja šta će potom da se desi (VIDEO)
U najnovije vesti vezane za Rusiju i Ukrajinu - "uplela" se i Srbija.
14. 03. 2026. u 21:45
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)