MARADONU PITALI ŠTA ŽELI ZA 60. ROĐENDAN: NJegov odgovor je hit, a najviše će boleti pripadnike jedne nacije!
DIJEGO Armando Maradona je poznat ne samo po svom raskošnom fudbalskom umeću, već i kao izuzetno harizmatičan čovek. On je u intervjuu za "Frans fudbal" opet oduševio izjavom. Novinare uglednog francuskog lista je zanimalo je šta slavni Argentinac želi za 60. rođendan.
Foto: Tviter
- Sanjam o još jednom golu Engleskoj. Ovoga puta desnom rukom - rekao je uz osmeh Maradona.
On je time aludirao na "Božju ruku", gol koji je postigao u četvrtfinalu Svetskog prvenstva 1986. godine protiv Engleske.
Tada je sukob između Argentine i Velike Britanije oko Folklandskih ostvva još uvek bio svež, a Maradona je jedan od dva pogotka na tom meču postigao uz pomoć ruke.
Argentinci su pobedili 2:1 i plasirali se u polufinale, da bi na kraju i osvojili taj Mundijal
Preporučujemo
"ZVEZDA NEMA EKIPU KOJA MOŽE DA MELjE!" Grof uporedio stanje sa onim kad je on vodio tim
27. 10. 2020. u 13:49
PROBLEM ZA SLOVAN, ŠANSA ZA ZVEZDU: Glavni kreativac najverovatnije ne dolazi u Beograd
27. 10. 2020. u 13:27
ROMA BI DA SE VRATI MEĐU TOP ČETIRI: "Vučica" ide na noge tradicionalno povoljnom protivniku
Nakon što su overili plasman u osminu finala Lige Evrope, fudbaleri Rome vraćaju fokus na Seriju A i večeras gostuju Udinezeu, tradicionalno povoljnom rivalu za "vučicu" (20.45).
02. 02. 2026. u 08:00
KARLOS ALKARAZ OVO NIJE OČEKIVAO: Evo šta mu je Novak Đoković poslao posle finala Australijan opena 2026!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 nisu bile kakve se Srbija nadala, Novak Đoković je izgubio od Karlosa Alkaraza, ali je potom iznenadio Španca kada su se reflektori na Rod Lejver areni ugasili.
01. 02. 2026. u 18:47
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)