NOVAK NAPUSTIO KONFERENCIJU: Ovakav peh nije smeo da se dogodi na ovako velikom turniru!
Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u osminu finala turnira u Beču pošto je ranije danas bio bolji od Filipa Krajinovića sa 2:0 (7:6, 6:3).
FOTO: EPA
Novak je nakon meča produžio na konferenciju za medije, koja je po protokolu, trebala da se održi putem video poziva, međutim ona je u jednom trenutku prekinuta zbog tehničkih problema.
Novak je prvih nekoliko sekundi uspeo da prenese svoje prve impresije novinarima, a onda se izgubio ton. Sačekao je Nole par minuta nadajući se da će se uskoro sve srediti kako bi nastavio razgovor sa novinarima, ali kako se situacija nije menjala, teniski broj jedan je odlučio da samoinicijatinvo napusti salu.
Nole je to vreme iskoristio da se malo "pozabavi", pa se igrao sa mikrofonom i teniskim lopticama koje su bile na stolu ispred njega.
Nesvakidašnja situacija i svakako dosta neprofesionalna za jedan ovako ozbiljan turnir.
(KURIR)
Preporučujemo
"IDEMO!" Novak se oglasio na Instagramu, evo šta ga je oduševilo (VIDEO)
27. 10. 2020. u 08:59
NOVAK KREĆE U POHOD NA TROFEJ U BEČU: Evo kada Đoković i Krajinović izlaze na teren
26. 10. 2020. u 19:24
KRIZA GRAĐANA, ŠANSA ZA NORVEŽANE: Ranjena zver stiže na sever Evrope
PREDSTOJEĆI duel u Ligi šampiona između Bodo Glima i Mančester sitija na „Aspmira” stadionu donosi zanimljiv okršaj ekipa koje se nalaze u potpuno različitim formama i takmičarskim situacijama.
20. 01. 2026. u 08:24 >> 10:05
DONALD TRAMP I CELA AMERIKA U ŠOKU: Ni Srbin nije sprečio najneverovatniju sportsku senzaciju svih vremena
Zamislite da od rođenja navijate za Zvezdu ili Partizan, da ste pritom rođeni na Autokomandi, da ste pored stadiona voljenog kluba i odrastali, gledali ga i navijali za njega svim srcem, ali da voljeni klub nije hteo ni da vas pogleda, čak ni da pristane da volontirate u njemu. Nešto slično se desilo jednom momku o kome danas priča cela Amerika. A čak ni Srbin koji je čudo napravio - nije uspeo da ga spreči u tome. I to pred očima cele nacije, a i Donalda Trampa, američkog predsednika, u loži.
20. 01. 2026. u 16:16
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)