OGLASILA SE LEGENDA JUNAJTEDA: Bivši fudbaler žestoko kritikovao Srbina!

05. 11. 2020. u 18:02
Defanzivni propusti Mančester junajteda u porazu od Bašakšehira (1:2) tema su dana u fudbalskom svetu, a kao glavni krivac ističe se Nemanja Matić.
Povezane vesti

KRENUO OČEVIM STOPAMA: Tiram junior prvi put pozvan u reprezentaciju Francuske
NAPADAČ Borusije iz Menhengladbaha Markus Tiram prvi put je pozvan u A reprezentaciju Francuske.
05. 11. 2020. u 17:18

NESVAKIDAŠNJA SITUACIJA U "REALU SA NIŠAVE": Mladost sa klupe predvodi Radnički protiv Radnika!
Posle Nenada Gavrića korona virus će od terena odvojiti i Milana Đuričića.
05. 11. 2020. u 17:00
Najnovije iz rubrike

ITALIJA U NEVERICI: Janik Siner ima novu devojku, šta mislite odakle je? (FOTO)
Teniski svet je u avgustu potresla informacija da je Janik Siner bio pozitivan na doping testu. I to dvaput. Ali, nakon višemesečne provere kako se to desilo, a za tu proveru niko živ nije znao osim Sinerovih saradnika i onih koji su vršili istragu, potom je za to saznao čitav svet - i to kada je Italijan oslobođen optužbi. Morao je, istina, da malo pauzira između Australijan opena i Rolan Garosa, a povratak "belom sportu" proslavio je - uplovljavanjem u novu vezu.
21. 07. 2025. u 12:33

KAKAV ŽREB! Crvena zvezda dobila rivala u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona
CRVENA zvezda je saznala ime protivnika u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.
21. 07. 2025. u 12:13 >> 12:13

SRBIN JE MISTERIJA! Evo kada se rešava sudbina Dušana Vlahovića
Dušan Vlahović je ponovo u centru pažnje italijanske fudbalske javnosti dok Juventus traži način da reši njegov status pre početka nove sezone.
21. 07. 2025. u 11:41

NAJEMOTIVNIJI TRANSFER LETA! Riki Rubio se vratio gde je sve i počelo
Jedna od najemotivnijih priča evropske košarke dobila je nastavak - Riki Rubio (34), čudo od deteta koje je sa samo 14 godina i 11 meseci debitovalo u ACB ligi, vratio se tamo gde je sve počelo - u Huventud iz Badalone.
21. 07. 2025. u 11:25

ODLIČAN REZULTAT: Bronza za Tibilova u Budimpešti
Reprezentativac Srbije u rvanju grčko-rimskim stilom Georgi Tibilov osvojio je bronzanu medalju u kategoriji do 60 kilograma na izuzetno jakom turniru iz renking serije u Budimpešti.
21. 07. 2025. u 10:44
BobRok
05.11.2020. 19:26
Крив јер је одбио да носи мак...