KORONA KRUŽI HUMSKOM: Još dva prvotimca Partizana pozitivna na novi virus
POSLE Vladimira Stojkovića i Milana Smiljanića, još dva fudbalera Partizana pozitivna su na novi koronavirus.
Foto: N.Paraušić
- FK Partizan objavljuje da su posle testiranja PCR metodom na virus SARS-CoV-2, rezultati testa pokazali da su još dva igrača pozitivna, Lazar Marković i Lazar Pavlović. Medincinska služba FK Partizan će i u narednim danima, kao i do sada, raditi nova testiranja i sprovoditi sve epidemološke mere - saopštili su iz Partizana.
Crno-bele u subotu očekuje utakmica 14. kola Linglong Superlige Srbije, a posle najnovijih problema sa koronom, pitanje s kojim igračkim kadrom će trener Aleksandar Stanojević raspolagati na gostovanju Spartaku u Subotici.
KO ĆE NA MEGDAN BARSI? Madridski velikani ukrštaju koplja u polufinalu Superkupa Španije!
GRADSKI rivali Atletiko Madrid i Real Madrid ponovo će ukrstiti koplja, ovoga puta u polufinalu Superkupa Španije (20.00) koji se i ove godine održava Džedi. Ulog je ogroman, finale protiv Barselone i prilika za prvi trofej u 2026. godini.
08. 01. 2026. u 08:00
AMERIKANCI U ŠOKU: Evo šta je Vladimir Putin upravo uradio
Rusija i Amerika, ali i Francuska, deo su najnovije vesti koja velikom brzinom obilazi planetu.
08. 01. 2026. u 23:35
VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice
BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.
09. 01. 2026. u 08:42
Komentari (0)