DA LI ZVEZDA SPREMA JOŠ JEDAN POVRATAK: Dete crveno-belih trenira na Marakani
NEKADAŠNjI fudbaler Crvene zvezde trenira u klubu u kome je ponikao.
Foto: FK Crvena zvezda
Nekadašnji miljenik navijača Zvezde Slavoljub Srnić se nakon kratke epizode u Španiji vratio kući, gde je nakon razgovora sa prvim trenerom Dejanom Stankovićem ponovo počeo da trenira sa Zvezdom.
Čovek od poverenja Vladana Milojevića, prvo u Čukaričkom, nakon toga i u redovima srpskog šampiona mogao bi ponovo da obuče dres Zvezde.
Nekada vojnik Vladana Milojevića, prvo u Čukaričkog a zatim i u Zvezdi, mogao bi da bude šokantno pojačanje srpskog šampiona.
Srnić je raskinuo sa Las Palmasom i trenutno traži novu sredinu, održava formu na "Marakani", ali već smo ove sezone u više navrata bili svedoci trijumfalnih povrataka u redove Zvezde.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Preporučujemo
KOVID BOLNICA U NICI: Pola prvog tima i podmlatka francuske ekipe pozitivno na koronu
10. 11. 2020. u 20:36
UBILA GA POLITIČKA (NE)KOREKTNOST: Predsednik FA podneo ostavku zbog navodnog rasizma
10. 11. 2020. u 19:56
SITIJU NEĆE BITI LAKO: Bivši prvak Evrope se nalazi u seriji sjajnih rezultata pred gostovanje "građanima"
U okviru četvrtog kola grupne faze Lige šampiona fudbaleri Mančester sitija će na "Etihadu" ugostiti Borusiju Dortmund (21.00).
05. 11. 2025. u 07:30
"REKAO JE DA TO VIŠE NEĆE JESTI.... I POTOM JE UMRO" Fudbaler Radničkog o momentu kad je preminuo trener Mladen Žižović
UŽASNE vesti pogodile su srpski fudbal. Na utakmici Mladost - Radnički preminuo je trener Kragujevčana Mladen Žižović. U neverici zbog ove tragedije je igrač ovog kluba Mehmed Ćosić.
04. 11. 2025. u 13:30
SRPKINjA KOJA JE OČARALA MUSOLINIJA Odbila italijansko državljanstvo: "Na dnu moje duše - Srpstvo"
TOKOM izložbe u Rimu 1935. godine, gde je Milena Pavlović izlagala sa italijanskim umetnicima, Musolini je prepoznao njeno prezime i zastao da je upozna.
05. 11. 2025. u 08:43
Komentari (0)