MILENKOVIĆ I VLAHOVIĆ IPAK KAŽNJENI: Fiorentina udarila po džepu srpske reprezentativce
SRPSKI reprezentativci iz Fiorentine Dušan Vlahović i Nikola Milenković biće kažnjeni sa po svega 400 evra, kada se posle reprezentativnih obaveza vrate u Firencu.

Foto: EPA-EFE/CLAUDIO GIOVANNINI
To je epilog sage koja traje već nekoliko dana, nakon što su bivši igrači Partizana napustili karantin u Firenci i priključili se ostatku orlova na okupljanju pred meč plej-ofa protiv Škotske.
Njima je bilo zabranjeno da napuste Italiju po zdravstvenim protokolima koje je napravila ta zemlja, ali je Fudbalsk isavez Srbije preko FIFA i UEFA isposlovao dozvole.
Srbija i Škotsa u četvrtak igraju odlučujući meč za plasman na Evropsko prvenstvo, na kome ni jedni ni drugi nisu nastupali u ovom veku.
Preporučujemo

FSS: ITALIJANI SE NIŠTA NE PITAJU! Vlahović i Milenković imaju dozvolu FIFA i UEFA
10. 11. 2020. u 15:37

SRBIJA JAČA ZA MILENKOVIĆA I VLAHOVIĆA: Fiorentinin dvojac igra protiv Škotske
09. 11. 2020. u 22:34

JUČE JE LAGANO DOŠLO: Evo današnjih predloga redakcije Tipa za "sigurica tiket"
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremili nove tri "sigurice".
08. 06. 2025. u 07:23

"'AJDE DA SE NE LAŽEMO!" Dragan Stojković Piksi posle Albanija - Srbija: Ma, to me apsolutno ne zanima!
Albanija i Srbija odigrali su burnu utakmicu na početku kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u fudbalu, a selektor "orlova" Dragan Stojković Piksi na zanimljiv način je reagovao po okončanju susreta.
07. 06. 2025. u 23:03

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (1)