KOMEDIJA U VRANJU, DRUGI ČIN: Golman Dinama drugi put za mesec dana primio "čudan" gol (VIDEO)
SEĆATE li se golmana Dinama iz Vranja Miroslava Orlića?
Foto: Jutjub
"Čuvar" mreže srpskog prvoligaša dospeo je u centar pažnje srpske fudbalske javnosti pre nešto više od mesec dana, kada je postigao verovatno najsmešniji auto-gol u novijoj istoriji fudbala, a u ponedeljak je uradio nešto zbog čega je prva reč ovog pasusa stavljena pod navodnike.
Orlić je u 70. minutu utakmice Zemun - Dinamo praktično poklonio gol domaćima za pobedu od 3:2, posle čega ga je trener Antić odmah izmenio, a kako sada stvari stoje, očekuje ga i krivična prijava?
- Mogao je da uhvati loptu kod trećeg gola, ali namerno je ispustio. Nemoguće je da je to uradio slučajno, namera je očigledno postojala. Prijavili smo nadležnima da istraže sve okolnosti, ukoliko je učestvovao u prljavim radnjama - rekao je strateg Vranjanaca.
Preporučujemo
JOVETIĆ PREDVODIO SOKOLOVE: Ostvarili smo jedan cilj, sledeći je plasman na Mundijal
18. 11. 2020. u 10:10
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
OVO SU SVI ČEKALI! Kreće nokaut faza, verujemo u jednog od domaćina
POČINjE ono što smo svi čekali, obračuni šesnestine finala, a prvi na teren izlaze Južna Afrika i Kanada koji se sastaju u Inglvudu od 21.00.
28. 06. 2026. u 10:30
"STRAŠAN" MEČ AUSTRIJE I ALŽIRA! Marko Arnautović strelac, obe selekcije obezbedile ono što su želele!
Fudbaleri Austrije i Alžira odigrali su meč 3. kola grupne faze i na kraju utakmice semafor je pokazivao 3:3.
28. 06. 2026. u 05:59 >> 01:26
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)