SELEKTOR RUSIJE NAKON PORAZA: Srbija je bila svežija i spremnija
SELEKOR Rusije Stanislav Čerčesov rekao je da je razlog poraza od Srbije svežina i spremnost protivnika

FOTO: EPA
"Srpski fudbaleri su bili svežiji, spremniji i zasluženo su pobedili. Pokazali smo manji nivo igre. Srbija je uvek bila dobra, ima dobre igrače", rekao je Čerčesov na konferenciji za novinare posle utakmice u Beogradu.
Rusija je deklasirana od Srbije rezultatom 5:0 u poslednjoj utakmici Lige nacija.
Ruski tim je tako propustio priliku da se plasira u Ligu A. Čerčesov je upitan da li će podneti ostavku posle debakla u Beogradu, a on je odgovorio da to nije pitanje za njega.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Preporučujemo


LUKA JOVIĆ: Bitno je da smo pokazali da možemo protiv jakih reprezentacija!
18. 11. 2020. u 23:01 >> 23:03

TUMBAKOVIĆ: Imali smo i malo sreće, igrači su želeli da pokažu svoju vrednost!
18. 11. 2020. u 22:53

SINEROVOJ DOMINACIJI NEMA KRAJA: Svetski broj jedan nastavlja "šetnju" do finala Sinsinatija
ITALIJANSKI teniser će se u trećem kolu prestižnog mastersa sastati sa Gabrijelom Dijaloom (1.00).
11. 08. 2025. u 12:16

OVO ĆE IZAZVATI MNOGE REAKCIJE: Evo šta su "delije" noćas uradile povodom dešavanja u Crnoj Gori (FOTO)
Crvena zvezda i Leh Poznanj su u centru pažnje zvezdaškog dela javnosti, ali pred taj revanš meč 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, koji se igra u utorak od 21 u Beogradu, uz prenos na sportskim stranicama portala "Novosti", "delije" su se pobrinule da pažnju usmere i na stvari koje nemaju direktne veze sa fudbalom.
11. 08. 2025. u 12:17

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (1)