GAJIĆ: Zvezda igra lepo, idemo ka našem cilju
FUDBALER Crvene zvezde Milan Gajić izjavio je da je najbitnije što je njegova ekipa osvojila tri boda na gostovanju Vojvodini.
Foto: M.Vukadinović
Crveno-beli su sinoć na "Karađorđu" pobedili 2:0 u 15. kolu Superlige, a Gajić je bio strelac prvog gola.
"Jedan veoma težak meč, ali smo znali šta nas očekuje. Vojvodina se opravdano nalazi u samom vrhu tabele našeg prvenstva. Izuzetno su borbena ekipa koja gine za svaku loptu i znali smo da će biti teško. Iskreno bilo je i veoma hladno, malo smo se smrzli na početku meča, ali ono što je najbitnije su nova tri boda. Polako idemo ka našem cilju, postižemo golove, igramo dobro i lepo. Nismo samo pobede važne, već i način na koji pobeđujemo", rekao je Gajić posle meča.
Tim Dejana Stankovića u četvrtak očekuje utakmica 4. kola Lige Evrope i gostovanje ekipi Genta u Belgiji.
"Kao i pred svaku evropsku utakmicu, znamo da je naš cilj da prezimimo u Evropi i daćemo maksimum da to i uradimo. Sa druge strane, gostovanje ekipi Genta je još jedan korak ka tome i prilika da se pobedom približimo tom cilju. U Belgiji nas očekuje teška utakmica, videli smo u prošlom meču o kakvoj se ekipi radi. Pre svega je važno da se dobro odmorimo, spremimo i odemo tamo da napravimo rezultat", zaključio je Gajić.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Preporučujemo
ZVEZDA VODI: Nezaustavljiv projektil Gajića za radost zvezdaša (VIDEO)
22. 11. 2020. u 18:08
RETROSPEKTIVA IZ NOVOG SADA: Pogledajte sve šanse i golove sa "Karađorđa" (VIDEO)
22. 11. 2020. u 20:28
NENAD LALATOVIĆ: Zvezda nam nije dala gol iz igre, iskoristili su naše greške!
22. 11. 2020. u 19:43
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DOMAĆIN ŽELI ISTORIJSKI POČETAK: Kanada juri prvenac na Mundijalima, Bosna se neće predati bez velike borbe
UTAKMICOM u Torontu na "BMO fildu" počinje takmičenje u grupi "B" Svetskog prvenstva, a domaća selekcija Kanade dočekaće reprezentaciju Bosne i Hercegovine u meču koji bi mogao da ima veliki uticaj na konačan rasplet u grupi.
12. 06. 2026. u 07:00
FRATAR IZ MOSTARA ZGROZIO CEO REGION! "Laž je da se Bosna i Hercegovina plasirala na Svetsko prvenstvo"
Svetsko prvenstvo u fudbalu u SAD, Meksiku i Kanadi samo što nije počelo, a prva utakmica između Meksika i Južne Afrike zakazana je za 11. jun. Kako to obično biva pred velike sportske smotre, fudbal je postao glavna tema svih generacija, ali pažnju javnosti je, umesto sportskih prognoza, privukla jedna oštra i neočekivana izjava iz Mostara.
09. 06. 2026. u 10:05 >> 11:32
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)