SLUŠAĆEMO HUK SA TRIBINA: Navijači se vraćaju na stadione u Engleskoj!

Olja Mrkić

23. 11. 2020. u 16:52

AKO vam je dosadilo da tokom prenosa engleske Premijer lige slušate snimljeno "navijanje", možete da odahnete, jer se na tribine vraćaju pravi navijači!

СЛУШАЋЕМО ХУК СА ТРИБИНА: Навијачи се враћају на стадионе у Енглеској!

EPA/ANDY RAIN

Bar u onim delovima Engleske gde "epidemiološka slika" bude povoljnija nakon drugog decembra kada se ukidaju mere zaključavanja.

Očekuje se da informaciju kasnije danas potvrdi premijer Ujedinjenog kraljevstva Boris Džonson, ali Bi-Bi-Si javlja da će u najmanje pogođenim delovima zemlje biti dozvoljeno do 4.000 gledalaca, u drugoj zoni do dve hiljade, ali u najugroženijoj zoni publika će i dalje biti nepoželjna.

Očekuje se da Donji dom parlamenta donese novi Kovid-protokol kasnije ove nedelje, kojim će se regulisati i amaterski sport i mlađe kategorije. Oni za razliku od profesionalnih liga u kojima se igra pred praznim tribinama, od petog novembra nemaju nikakve aktivnosti.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (1)

ŠEŠELJ IZDAO ALARMANTNO UPOZORENJE: U toku pokušaj da se ovlada državom!