TRI PRILIKE ZA SPAS ZIDANA: Španski mediji su mu već pronašli zamenu
IAKO Zidan još nije otišao, klub mu je ukazao još jednu šansu da se iskupi, ali novinari su mu već našli naslednika.
Fudbdleri Real Madrida foto: EPA
Poraz od Šahtjora u Ligi šampiona bio je dovoljan da se francuski trener nađe na udaru kritičara. Već počelo da se piše i ko će naslediti Zidana na klupi "kraljevskog kluba" i prema prvim informacijama, glavni kandidat je Maurisio Poketino.
"Marka" javlja da će Real zvati Poketina ako se rastane sa Zidanom, koji je i prošle sezone posle ispadanja u Ligi šampiona bio pod pritiskom, ali se izvukao titulom u Španiji.
Međutim, ESPN tvrdi drugačije i javlja da klub i igrači stoje iza trenera ali da nemaju neograničenog strpljenja za njega. Naime, tri predstojeće utakmice odlučiće sudbinu Zidana na klupi Madriđana.
Preporučujemo
ZIDAN BRANI AZARA: Siguran sam da će se vratiti jači, biće igrač koji će praviti razliku
30. 11. 2020. u 19:11
"GOREĆE" NOU KAMP: Barsa dočekuje razigrani Atletiko u meču koji ima ozbiljan uticaj na borbu za titulu
BARSELONA i Atletiko Madrid sudariće se u utorak uveče na „Kamp Nou“ (21.00) u meču koji može ozbiljno da pomeri ravnotežu u borbi za titulu. Katalonci brane prvo mesto, dok „jorgandžije“ jure osmi uzastopni trijumf u svim takmičenjima koji bi ih izjednačio sa Barsom po broju osvojenih bodova.
02. 12. 2025. u 07:30
ZBOG SRBIJE (OPET) ZGROZILI SVET: Evo šta su sad uradili huligani iz Bosne!
Bosanski navijači opet su šokirali mnoge.
03. 12. 2025. u 17:13
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio
BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.
02. 12. 2025. u 12:35
Komentari (0)