NAPUSTIO NAS JE NAJBOLJI: Lalatović o Zoltanu Sabou
NENAD Lalatović, trener Vojvodine, je na konferenciji za novinare pred meč njegovog tima sa komšijskim Proleterom, na poseban način odao poštu preminulom kolegi, Zoltanu Sabou, strategu TSC-a i nekadašpnjem fudbaleru Vojvodine.

Foto: Fk Vojvodina
On je uz izjave saučešća porodici Sabo naglasio da je srpski fudbal izgubio velikog sportskog radnika i čoveka.
- Zoltan Sabo je mnogo doprineo srpskom fudbalu i svojoj ekipi. Stvarno je u ovom trenutku bio najbolji trener u Super ligi – rekao je Lalatović ne skrivajući žal.
Preporučujemo

OVAKO ĆE BITI ODATA POČAST SABU: Minut ćutanja u Superligi povodom smrti trenera TSC-a
16. 12. 2020. u 12:21

PARTIZAN SE OPROSTIO OD SABA: Ljudi kao ti se nikada ne zaboravljaju!
16. 12. 2020. u 10:58

IZGUBILI SMO BRATA ZOLIKU: Sportski prijatelji iz Vojvodine ne kriju žal i suze
15. 12. 2020. u 18:30

POSLE DRAME SA AEK-OM: Partizanova deca su orna da se dokažu na startu Superlige Srbije
SVOJU avanturu u Superligi Srbije mladi sastav Partizana počeće protiv Železničara koji će ih ugostiti u Pančevu od 20 časova.
20. 07. 2025. u 07:40

RUSIJA U ŠOKU: Ukrajinske porno-gimnastičarke pretukle policiju u Moskvi
Rat u Ukrajini i dalje privlači ogromnu pažnju širom planete, Rusija kao neko ko je svojom "specijalnom vojnom operacijom" taj sukob uzdigla na najveći nivo - zbog tog rata trpi brojne sankcije, ali se i na njenoj teritoriji dešava da sportisti rade neverovatne stvari.
20. 07. 2025. u 15:24

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)