KAPITENI BIRAJU FUDBALERA GODINE (10): Ovo se do sad nije desilo - Stojković izabrao svih 11 zvezdaša!
PONOVO su kapiteni večitih rivala glasali u fer i sportskom duhu u 50. izdanju anekete "Kapiteni biraju fudbalera godine" i poslali pohvale jedni drugima.

FOTO: N. Paraušić
Malo se više "isprsio" Partizanov "kec" Vladimir Stojković i za fudbalera godine Superlige izabrao Zvezdinog "magika" Aleksandra Kataija, dok su mu se u idealnih 11 domaćeg prvenstva našli svi momci koji su nastupali u redovima šampiona države.
- Sve pobeđuju i boljih nema, otud svih 11 iz Zvezde - obrazložio je Stojković svoj izbor.

Foto: Printskrin
Što se tiče nosioca trake crveno-belih Milana Borjana, on je u tim godine uvrstio dve vedete ih Humske - Sašu Zdjelara i Takumu Asana. Za najboljeg u Superligi izabrao je napadača Spartaka Lazara Tufegdžića. Nisu mogli kapiteni "večitih" da se slože ni oko izbora prve zvezde. Sa crno-bele strane, glas je otišao Filipu Đuričiću, dok je Borjanov pik Aleksandar Mitrović.

Foto: Printskrin
Današnjim odabirom, stigli smo i do poslednje runde lepe tradicije našeg lista, koja se u pretprazničim danima pojavljuje jubilarni 50. put. Da li je i ko je smenio prošlogodišnje pobednike, Dušana Tadića i Marka Marina, kao i sastave idealnih timova, objavićemo u sutrašnjem izdanju.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo

KAPITENI BIRAJU FUDBALERA GODINE (8): Bane i Kolarov i dalje kao tandem!
26. 12. 2020. u 20:02

KAPITENI BIRAJU FUDBALERA GODINE (7): Lazović uskočio u poslednji čas!
25. 12. 2020. u 19:16

KAPITENI BIRAJU FUDBALERA GODINE (6): Od Borjana nema bolje "jedinice"
24. 12. 2020. u 20:04

SRBIN PROTIV BIVŠEG KLUBA: "Crveni đavoli" sve nade polažu u Ligu Evrope, igranje protiv Liona im seprošli put posrećilo
JEDNA od zanimljivijih utakmica četvrtfinala Lige Evrope biće odigrana večeras na "Olimpik parku" u Lionu gde će od 21 čas gostovati Mančester junajted.
10. 04. 2025. u 06:30

IZDAO RUSIJU I ODABRAO ALBANIJU: Ovo mu se desilo kada je od Rusa primao zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu (VIDEO)
Svaki čovek je rođen slobodan i jednak u dostojanstvu i pravima. Tim rečima počinje Univerzalna deklaracija o ljudskim pravima, ali... kada osoba za tom slobodom posegne, može da računa da se to nekome neće svideti. Šta će potom biti, zavisi od obe strane. Pred vama je priča upravo o onom trenutku "nekome se to nije svidelo".
10. 04. 2025. u 20:44

SUROVA OSVETA KADIROVA: Maloletnik ubio policajca, nakon likvidacije njegov leš izložen na gradskom trgu - lider Čečenije traži kaznu i za po
TELO čečenskog tinejdžera koji je napao policijsku stanicu i ubio jednog službenika u gradu Ačhoj-Martanu izloženo je na gradskom trgu, prenela je ruska "Gazeta".
10. 04. 2025. u 12:21
Komentari (1)