MITROVIĆ U PROBLEMU: Korona u Fulamu odložila meč protiv Totenhema, Murinjo od toga napravio šou
SAMO nešto više od dva sata pre predviđeno početka, otkazana je utakmica Premijer lige između Totenhema i Fulama i to zbog velikog broja pozitivno testiranih u redovima gostiju.

Foto: EPA-EFE/PETER POWELL
Još nije poznato o kojim igračima je reč ni da li se među njima nalazi najbolji strelac srpske rerezentacije Aleksandar Mitrović.
Korona je na Krejven kotidž stigla još sredinom prošle nedelje kad je u izolaciju morao menadžer Skot Parker.
Neizvesnost oko odigravanja ove utakmice potrajala je neko vreme, što je iskoristio menadžer pevaca Žoze Murinjo da opet izbije u prvi plan.
- Meč počinje u 18.00, a mi još ne znamo da li će se odigrati. Najbolja liga na svetu - poručio je ironično Portugalac, uz postavljen snimak svojih igrača, koji i ne deluju baš toliko uznemireno zbog neizvesnosti.
Preporučujemo

KAD JE NAJTEŽE, JOKIĆ! Nikola predvodi Denver u najbitnijem meču Nagetsa ove sezone
NAKON sjajne partije u četvrtoj utakmcii serije između Nagetsa i Klipersa, Denver se uzda u svog asa i nada se da će na krilima njegovog novog dominantnog izdanja doći do pobede u ključnoj petoj utakmici četvrtfinala Zapadne konferencije (4.00).
29. 04. 2025. u 13:30

HAOS: Ne igra se Barselona - Inter u Ligi šampiona?!
Dosad nezabeležene scene dešavaju se u značajnom delu Evrope zbog nestanka struje usled kog pate Španija, Portugal i Francuska, a iz tog razloga mogli bi da pate i fudbalski navijači.
29. 04. 2025. u 12:21

ZVANIČNO - RAZVELA SE GAGA: Proces dug 13 meseci, PROMENILA prezime, a Toni ima novu devojku i to milionerku
PAPIRI za razvod pevačice Dragane Mirković i Tonija Bijelića su potpisani, a brakorazvodni postupak je okončan posle nešto više od godinu dana.
29. 04. 2025. u 14:20 >> 14:21
Komentari (0)